Detail události - Bukolka 2015

Bukolka 2015

Datum: 12.09.2015 Místo: Bukovinka

Dne 12. 9. 2015 uspořádal zájmový spolek Život na kolech, 2. ročník dětského cyklistického závodu BUKOLKA. Závod se konal  v obci Bukovinka, okr. Blansko na vyznačené a zabezpečené trase za hostincem Rakovec.

Záštitu nad závodem převzal starosta obce Bukovinka Pavel Malík, který se aktivně podílel na chodu závodu, tím že se chopil role startéra a následně pak předával medaile nejlepším na stupních vítězů. Akce se zúčastnilo celkem neskutečných 103 dětí v 6-ti kategoriích, kdy kluci a holky byli hodnoceni zvlášť. Dárkovým balíčkem s medailí a diplomem byly oceněny všechny zúčastněné děti, a ty nejlepší  pak byli slavnostně vyhlášeny na stupních vítězů, kde dostaly diplomy, medaile a hodnotné ceny od sponzorů a partnerů závodu.

Akcí provázel a velký dík zaslouží oblíbený moderátor České televize Ondřej Blaho. Příjemným doplněním závodu byla ukázka policejní techniky a vybavení ze strany příslušníků Policie ČR.

Vzhledem k pochvalným ohlasům z řad malých závodníků i jejich rodičů, bychom rádi stejnou akci uspořádali i v příštím roce.

Závěrem bych chtěl poděkovat starostovi obce Bukovinka Pavlu Malíkovi za podporu a aktivní účast na závodě, dále všem sponzorům a partnerům akce a samozřejmě také všem organizátorům, kteří napomohli ke zdárnému průběhu  dětského cyklistického závodu BUKOLKA a bez kterých by se tento závod nemohl uskutečnit.