Výsledky

Výsledky jezdců teamu ŽIVOT NA KOLECH - rok 2017

 Tato sekce právě probíhá aktualizací. Za dočasné,nekompletní a neaktualizované výsledky se omlouvám. Pavel

 

 

 Zdeněk Tišnovský - výsledky za rok 2016 v MTBO

 

Český pohár MTBO:  počet závodů - 4 /vše v kategorii M50/

22.5. 2016   Řásná, middle  - 1

27.8.2016   Štemberk, sprint - 3

15.10.2016   Nový Bor, middle  - 1

15.10.2016   Nový Bor, sprint - 6

 

Brněnský pohár MTBO : počet závodů - 3  /bez rozdílu kategorie/

29.6. 2016   Ostopovice - 6

8.9.2016   Komín - 15

21.9.2016   Holedná - 14

 

- dále objel Zdeněk společně s Luckou v MIXech další 4 závody MTBO / výsledky viz níže/

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Cyklokrosová liga "5", 16.11.2016  Brno areál u Antrophosu

  

Trasa 18km, převýšení 300m:

kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk. 6

 

 

Cyklokrosová liga "4", 9.11.2016  Brno areál u Antrophosu

  

Trasa 18km, převýšení 300m:

kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk. 7

 

 

Cyklokrosová liga "3", 2.11.2016  Brno areál u Antrophosu

  

Trasa 18km, převýšení 300m:

kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk. 5

 

  

 

Cyklokrosová liga "2", 19.10.2016  Brno areál u Antrophosu

  

Trasa 18km, převýšení 300m:

kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk. 1

 

 

 

Cyklokrosová liga "1", 12.10.2016  Brno areál u Antrophosu

  

Trasa 18km, převýšení 300m:

kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk. 2

 

 

 

MAKADO /Malé Karpatské dobrodružstvo/ MTBO - scorelauf, 8. 10.2016, Kamzík - Cvičná lúka

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově : 1

 

 

 

Pells Soběšická mulda,  9.10.2016, Brno

 

Trasa 15 km, převýšení  310 m:

kat. 30 - 39 let: Radim Konečný - umístění celk.  2

kat. 40 - 49 let: Vít Glosser - umístění celk.  3

 

Trasa 30 km, převýšení  620 m:

kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  17

 

 

 

Ořešínský vichr, 2.10.2016, Ořešín

Trasa 34 km, převýšení  770 m:

kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  8/4

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  12/5

 

 

 

Humpolecká 50, 24.9.2016, Humpolec

 

 

 Trasa 50 km, převýšení 950 m:

kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění kat.  5

 

 

 

MTB Vinice Hnanice, 24.9.2016, Hnanice

 

Trasa 40 km, převýšení  550 m:

kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  6/3

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  2/2

kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat.  18/8

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  13/4

 

 

Soutěž týmů:

Muži: Život na kolech celk. 3

 

 

 

Mariánský okruh, 17.9.2016, Brno - Mariánské údolí

 

Trasa 20km OPEN, převýšení 300m:

Pavel Blahoudek – umístění celk/kat. 1/1

 

 

 

Říčanská Tour, 11.9.2016, Říčany

 

Trasa 44 km, převýšení 810 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  6/4

kat. 30-39 let: Oldřich jeřábek umístění celk./kat.  22/9

 

Trasa 22 km, převýšení 400 m:

kat. 19-59 let:  Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  6/4

 

 

 

BUKORIENT MTBO dvojic - scorelauf, 10. 9.2016, Bukovinka

 

ŽENY:  Jana Pospíšilová + Lenka Kociánová  - umístění celkově: 2

MIXY:  Soňa Vlachová + Pavel Blahoudek - umístění celkově:  3

MUŽI:  Vít Glosser + David Šmahel - umístění celkově :  8

 

 

 

Blanenský golem,  3.9.2016, Blansko

 

Trasa 36km HOBBY, převýšení 657m:

kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 7/4

 

 

 

Lahofer Cup 29.8.2015, Vranov nad Dyjí

 

Trasa 51km , převýšení 920m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  19/7

kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 58/17

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  63/21

kat. 40-49 let: Pavel Blahoudek - umístění celk./kat.  79/30

 

 

Trasa 29km, převýšení 550m:

kat. 40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  98/6

kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  15/8

 

Soutěž týmů:

Muži: Život na kolech celk. 12

 

 

 

Pohár Drahanské vrchoviny - Buková, 20.8.2016, Buková

 

Trasa 1270 m/kolo, 15 kol, celkem 19050 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění kat.  5

 

Trasa 1270 m/kolo, 12 kol, celkem 15240 m:

kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění kat.  4

 

 

 

Valašský orienťák - scorelauf 20.8.2016, Prostřední Bečva

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově : 2

 

 

 

BUKOLA - časovka do vrchu 20.8.2016, Bukovinka

 

Trasa 6,97 km, převýšení 275 m:

kat. 1-15 let: Stanislav Lošťák - umístění kat.  1

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění kat.  1

kat. 30-39 let: Oldřich jeřábek umístění kat.  3

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění kat.  3

kat. 40-49 let: Libor Matoušek - umístění kat.  9

kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění kat.  2

 

 

 

 

Rybnický maraton, 13.8.2016, Česká Třebová

 

Trasa 48 km, převýšení 1260 m:

 

kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  41/6

 

 

 

Jundrovský kopeček  6.8.2016, Brno-Jundrov

 

Trasa 37 km, převýšení 810 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  9/4

 

 

 

Letkovský šíp - silniční časovka, 6.8.2016, Ivančice

 

Trasa 18,2 km, převýšení 230 m:/

kat. 18-44 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat.   8/6  

 

 

 

 

Hlinecký hřebec, 6.8.2016, Hlinsko

 

Trasa 42 km, převýšení 870 m:

kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  42/4

 

 

 

Eleven Bike Maraton Příchovice, 30.7.2016, Příchovice

 

Trasa 50 km, převýšení 1200 m:

 

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  71/15 

 

 

 

Moravskotřebovský maraton, 24.7.2016, Moravská Třebová

 

Trasa 50 km, převýšení 910 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  4/3

kat. 30-39 let: Oldřich jeřábek umístění celk./kat.  11/8

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  32/8

 

 

 

 

Welzův memoriál, 16.7.2016, Zábřeh

 

Trasa 50 km, převýšení 1050 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  21/5

kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  nedokončil

 

Trasa 25 km, převýšení  525 m:

kat. 40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  53/2

 

 

 

 

MTBO orienťák dvojic Zvůle 16.7.2016, Zvůle u Kunžaku

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově : 1

 

 

 

 

 Trek MTB maraton Přes 3 vrchy vysočiny, 9.7.2016, Horní Cerekev

 

Trasa 85 km, převýšení 1600 m:

kat. 30-39 let:  Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  nedokončila 

 

Trasa 50 km, převýšení 900 m:

kat. 40-49 let: Vít Glosser - umístění celk./kat.  42/14

kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk. kat. 72/2

 

 

 

Karpatský pedál, 9.7.2016, Javorník

 

Trasa 66 km, převýšení 1914 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  42/15

 

Trasa 26 km, převýšení  716 m:

kat. 40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  73/7

 

 

 

Vinařská 50 Author Znovín Cup, 2.7.2016 Šatov

 

Trasa 50 km, převýšení 470 m:

kat. 30-39 let: Oldřich jeřábek - umístění celk./kat.  27/13

 

 

 

 

Bžezolupský sprint MTB 25.6.2016, Březolupy

Časovka - trasa 7 km, převýšení  100 m:

kat. OPEN  30 - XX let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  1

 

 

 

Náměšťský bloudil MTBO - scorelauf 25.6.2016, Náměšť n Oslavou

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově : 1

  

 

 

Zlaté kolo Vysočiny - silnice, 18.6.2016 Ruda

 

Trasa 50 km, převýšení 970 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  4/2

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  25/4

 

Trasa 100 km, převýšení 1800 m:

 kat. 30-39 let:  Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  49/1

 

 

 

Odřivousův pohár, 11.6.2016 Bílovec

 

Trasa 55 km, převýšení 1270 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  19/70

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  45/15

kat. 30-39 let:  Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  62/5

 

Trasa 27 km, převýšení 600 m:

kat. 40-49 let:  Pavel Blahoudek - umístění celk./kat.  20/5

 kat. 40-49 let:  Martin Nosek - umístění celk./kat.  38/11

 kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  25/2

 

  

Mistrovství Policie ČR UNITOP, 11.6.2015 Bílovec

 

Trasa 55 km, převýšení 1270 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  4/2

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  14/7

 

Trasa 27 km OPEN, převýšení 600 m:

Pavel Blahoudek - umístění celk. 5

Martin Nosek - umístění celk. 11

 

 

 

 

 Svatoslavská šlapka, 11.6.2016 Svatoslav

 

Trasa 35km OPEN, převýšení 980m:

Oldřich Jeřábek – umístění celkově : 3

 

 

 

 Dětský cyklistický závod, 4.6.2016 Březina

 

Trasa  4 okruhy:

kat. 10-13 let: Edita Blahoudková – umístění celk. 3

 

 

 

 

MTB Memoriál Ivo Medka, 4.6.2016 Tišnov

 

 Trasa 30km, převýšení 750m:

 kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 10/7

 

 

 

Milovická 50, 4.6.2016 Ranč Milovice

  

Trasa 50km, převýšení 1750m:

 kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk/kat. 22/5

kat. 30-39 let:  Soňa Vlachová – umístění celk/kat. 20/1

 

 

 

silniční kriterium Kozlany,  29.5.2016  Kozlany

 

Trasa 12km OPEN, převýšení 300m:

Jan Lošťák – umístění celk/kat. 25/10

 

 

 

 

HEC KOLO 21.5.2016, Moravský Beroun

Trasa 30 km, převýšení  370 m:

kat. OPEN: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  nedokončil 

 

 

 

Mann + Hummel MTB maraton Třebíč, 8.5.2016 Třebíč

&

Přidáno dne 31. 03. 2017, 10:32

Bukorient 2016

 

kategorie DD

Pořadí Číslo Jméno 1 Jméno 2 Název týmu Start Cíl Čas Penále Body Součet

1 36 Ivana Perůtková Eva Maliňáková LKT80 10:30 15:38 5:08 16 410   394

2 13 Lenka Kociánová Jana Pospíšilová 10:10 15:24 5:14 60 340   280

3 26 Jana Novohradská Markéta Žaludová Luftwaffe 10:20 15:36 5:16 80   140

 

 

 

kategorie MD

 Pořadí Číslo Jméno 1 Jméno 2 Název týmu Start Cíl Čas Penále Body Součet

34 Dana Králová Jiří Král Kingouni 10:30 15:37 5:07 14 660   646

2 38 Radka Haasová Jan Martínek Skoťáci 10:30 15:49 5:19 110 720   610 

3 9 Pavel Blahoudek Soňa Vlachová Život na kolech 10:00 14:54 4:54 0 540   540 

4 41 Petr Strejček Klára Cejpková 10:40 15.34 4:54 0 450   450

5 2 Helena Novotná Martin Mach Scorpions 10:00 14:48 4:48 0 410   410

40 Jiří Štěpánek Petra Štěpánková Mach a Šebestová 10:30 15:19 4:49 0 260   260 

7 17 Jarmila Synková Stanislav Synek Synkovi 10:10 15:04 4:54 0 250   250

39 Petra Ondrýsková Michal Skopal Za 5 dvanáct 10:30 16:00 5:30 220 200  - -20

9 1 Jana Antlová Petr Koláček JAPE team 10:00 16:30 6:30   DISK 

10 30 Pavel Šafář Lenka Šafářová Šobulové 10:20   DISK

 

 

kategorie MM

Pořadí Číslo Jméno 1 Jméno 2 Název týmu Start Cíl Čas Penále Body Součet

35 David Schwab Martin Štěpánek Tesla Brno 10:30 4:57 0   770 

23 Ondřej Cibulka Zdeněk Matuška Zork 10:20 4:55 0   710

42 Martin Tišnovský Milan Boček 10:40 4:55 0   700 

Radek Polášek Radoslav Hegar MMBikers 10:00 4:54 0   680 

37 Vladimír Malý Ivan Michalík Malý a Menší 10:30 4:53 0   650

43 Claudio La Carbonara Martin Malý 10:40 4:51 0   590 

33 Jaroslav Argaláš Pavel Ambrož 10:30 5:25 170   570 

27 Vít Gloser David Šmahel Bílovičtí lišáci 10:20 4:52 0   510 

24 Lukáš Měřínský Míra Drahovzal Cyklogang Březina 10:20 5:01 2   498 

10 18 Michal Kovář Zdeněk Pošvec Orientační brigáda 10:10 5:00 0   450 

11 31 Jaroslav Skoták Martin Máčel Olšovec Team 10:30 5:12 40   450 

12 28 Petr Sotolář st. Petr Sotolář ml. Jantar bike team 10:20 5:01 2   408 

13 12 Radek Kaman Jiří Hackenwald Zmar 10:10 5:02 4   380 

14 15 Pavel Pivečka Libor Krhut Havrani 10:10 5:02 4   376 

15 29 Michal Večeřa Radim Brtník Všechny cesty vedou na Bukárnu 10:20 4:49   360

16 10 Aleš Peprný Miroslav Jahoda Cyklogang Březina 10:00 5:23 150   360 

17 32 Jaroslav Krahula Tomáš Kvapil 10:30 4:56 0   310

18 7 Michael Beránek Radek Uher Banáni 10:00 5:03 6   294

19 6 Roman Dvořák Miroslav Krapka Amatéři 10:00 5:30 220   280 

20 22 Pavel Jelínek Milan Daněk 10:20 4:14 0   270 

21 20 Oldřich Veselý Michal Vinklárek 10:10 4:24 0   270 

22 16 Michal Kocian Petr Novohradský Cyklogang Březina 10:10 5:11 22   268 

23 21 Ondřej Vítek René Vítek PBV MTB Team Brno A 10:20 4:51 0   260

24 4 Radek Šíma Jaroslav Daněček ReTraJ 10:00 5:11 22   248

25 14 Marek Poláček Robert Žák ŽÁPO 10:10 4:58 0   160 

26 25 Jan Přikryl Michal Liškutín Chlastana 10:20 5:37   DISK 

 

27 11 Ondřej Daněk Dominik Daněk Bratři v triku 10:10 5:47   DISK

Přidáno dne 11. 11. 2016, 10:38

 

 

 

 

 

 

BUKOLKA 2016 - výsledky

 

Odrážedla:

holky                                                                                        kluci

1.   Karolína Hladká                                                              1.  Ondřej Šenk

2.   Magdalena Mikysková                                                     2. Štěpán Vinklárek

3.   Sofie Rossnerová                                                           3. Patrik Sedlákl

 

Kola 1 - 5 let:

holky                                                                                       kluci             

1.   Kristýna Nováková                                                        1.  Adama Tomek

2.   Hana Vacková                                                                2.  Ondřej Michalík

3.   Magdaléna Možná                                                          3.  Michal Koutný

 

Kola 6 - 7 let:

holky:                                                                                      kluci:

1.  Kristýna Koutná                                                               1.  Jakub Vaněk

2.  Ela Dohnalová                                                                 2.  Matyáš Hegar

3.   Anna Špaňhelová                                                           3.  Vincent Červený

 

Kola  8 - 9 let:

holky:                                                                                       kluci:

1.  Adéla Indrychová                                                            1.  David Blažek

2.  Kateřina Novotná                                                            2.  Michal Vaněk

3.  Viola Blahoudková                                                          3.  Martin Žalud

 

 

Kola 10 - 11 let:

holky:                                                                                        kluci:

1.   Adéla Hermanové                                                           1.  Štěpán Gajdoš

2.  Veronika Jadrná                                                               2. Václav Kalinec

3.  Barbora Němcová                                                             3.Tomáš Červený

 

Kola 12 - 13 let:

holky:                                                                                                 kluci:

1.   Anna Jaborníková                                                            1. Jakub Vajbar

2.   Michaela Poulová                                                             2.  Patrik Lošťák

3.  Veronika Žaludová                                                            3.  Karel Horáček                     

 

 

Fotografie ze závodu je možné shlédnout na: https://www.flickr.com/photos/dobresvetlo/albums/72157670179764944/page1

Přidáno dne 05. 09. 2016, 21:47

Výsledky jezdců teamu Život na kolech v roce 2016

 

 

 Zdeněk Tišnovský - výsledky za rok 2016 v MTBO

 

Český pohár MTBO:  počet závodů - 4 /vše v kategorii M50/

22.5. 2016   Řásná, middle  - 1

27.8.2016   Štemberk, sprint - 3

15.10.2016   Nový Bor, middle  - 1

15.10.2016   Nový Bor, sprint - 6

 

Brněnský pohár MTBO : počet závodů - 3  /bez rozdílu kategorie/

29.6. 2016   Ostopovice - 6

8.9.2016   Komín - 15

21.9.2016   Holedná - 14

 

- dále objel Zdeněk společně s Luckou v MIXech další 4 závody MTBO / výsledky viz níže/

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Cyklokrosová liga "5", 16.11.2016  Brno areál u Antrophosu

  

Trasa 18km, převýšení 300m:

kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk. 6

 

 

Cyklokrosová liga "4", 9.11.2016  Brno areál u Antrophosu

  

Trasa 18km, převýšení 300m:

kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk. 7

 

 

Cyklokrosová liga "3", 2.11.2016  Brno areál u Antrophosu

  

Trasa 18km, převýšení 300m:

kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk. 5

 

  

 

Cyklokrosová liga "2", 19.10.2016  Brno areál u Antrophosu

  

Trasa 18km, převýšení 300m:

kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk. 1

 

 

 

Cyklokrosová liga "1", 12.10.2016  Brno areál u Antrophosu

  

Trasa 18km, převýšení 300m:

kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk. 2

 

 

 

MAKADO /Malé Karpatské dobrodružstvo/ MTBO - scorelauf, 8. 10.2016, Kamzík - Cvičná lúka

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově : 1

 

 

 

Pells Soběšická mulda,  9.10.2016, Brno

 

Trasa 15 km, převýšení  310 m:

kat. 30 - 39 let: Radim Konečný - umístění celk.  2

kat. 40 - 49 let: Vít Glosser - umístění celk.  3

 

Trasa 30 km, převýšení  620 m:

kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  17

 

 

 

Ořešínský vichr, 2.10.2016, Ořešín

Trasa 34 km, převýšení  770 m:

kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  8/4

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  12/5

 

 

 

Humpolecká 50, 24.9.2016, Humpolec

 

 

 Trasa 50 km, převýšení 950 m:

kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění kat.  5

 

 

 

MTB Vinice Hnanice, 24.9.2016, Hnanice

 

Trasa 40 km, převýšení  550 m:

kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  6/3

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  2/2

kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat.  18/8

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  13/4

 

 

Soutěž týmů:

Muži: Život na kolech celk. 3

 

 

 

Mariánský okruh, 17.9.2016, Brno - Mariánské údolí

 

Trasa 20km OPEN, převýšení 300m:

Pavel Blahoudek – umístění celk/kat. 1/1

 

 

 

Říčanská Tour, 11.9.2016, Říčany

 

Trasa 44 km, převýšení 810 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  6/4

kat. 30-39 let: Oldřich jeřábek umístění celk./kat.  22/9

 

Trasa 22 km, převýšení 400 m:

kat. 19-59 let:  Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  6/4

 

 

 

BUKORIENT MTBO dvojic - scorelauf, 10. 9.2016, Bukovinka

 

ŽENY:  Jana Pospíšilová + Lenka Kociánová  - umístění celkově: 2

MIXY:  Soňa Vlachová + Pavel Blahoudek - umístění celkově:  3

MUŽI:  Vít Glosser + David Šmahelumístění celkově :  8

 

 

 

Blanenský golem,  3.9.2016, Blansko

 

Trasa 36km HOBBY, převýšení 657m:

kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 7/4

 

 

 

Lahofer Cup 29.8.2015, Vranov nad Dyjí

 

Trasa 51km , převýšení 920m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  19/7

kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 58/17

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  63/21

kat. 40-49 let: Pavel Blahoudek - umístění celk./kat.  79/30

 

 

Trasa 29km, převýšení 550m:

kat. 40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  98/6

kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  15/8

 

Soutěž týmů:

Muži: Život na kolech celk. 12

 

 

 

Pohár Drahanské vrchoviny - Buková, 20.8.2016, Buková

 

Trasa 1270 m/kolo, 15 kol, celkem 19050 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění kat.  5

 

Trasa 1270 m/kolo, 12 kol, celkem 15240 m:

kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění kat.  4

 

 

 

Valašský orienťák - scorelauf 20.8.2016, Prostřední Bečva

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově : 2

 

 

 

BUKOLA - časovka do vrchu 20.8.2016, Bukovinka

 

Trasa 6,97 km, převýšení 275 m:

kat. 1-15 let: Stanislav Lošťák - umístění kat.  1

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění kat.  1

kat. 30-39 let: Oldřich jeřábek umístění kat.  3

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění kat.  3

kat. 40-49 let: Libor Matoušek - umístění kat.  9

kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění kat.  2

 

 

 

 

Rybnický maraton, 13.8.2016, Česká Třebová

 

Trasa 48 km, převýšení 1260 m:

 

kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  41/6

 

 

 

Jundrovský kopeček  6.8.2016, Brno-Jundrov

 

Trasa 37 km, převýšení 810 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  9/4

 

 

 

Letkovský šíp - silniční časovka, 6.8.2016, Ivančice

 

Trasa 18,2 km, převýšení 230 m:/

kat. 18-44 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat.   8/6  

 

 

 

 

Hlinecký hřebec, 6.8.2016, Hlinsko

 

Trasa 42 km, převýšení 870 m:

kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  42/4

 

 

 

Eleven Bike Maraton Příchovice, 30.7.2016, Příchovice

 

Trasa 50 km, převýšení 1200 m:

 

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  71/15 

 

 

 

Moravskotřebovský maraton, 24.7.2016, Moravská Třebová

 

Trasa 50 km, převýšení 910 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  4/3

kat. 30-39 let: Oldřich jeřábek - umístění celk./kat.  11/8

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  32/8

 

 

 

 

Welzův memoriál, 16.7.2016, Zábřeh

 

Trasa 50 km, převýšení 1050 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  21/5

kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  nedokončil

 

Trasa 25 km, převýšení  525 m:

kat. 40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  53/2

 

 

 

 

MTBO orienťák dvojic Zvůle 16.7.2016, Zvůle u Kunžaku

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově : 1

 

 

 

 

 Trek MTB maraton Přes 3 vrchy vysočiny, 9.7.2016, Horní Cerekev

 

Trasa 85 km, převýšení 1600 m:

kat. 30-39 let:  Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  nedokončila 

 

Trasa 50 km, převýšení 900 m:

kat. 40-49 let: Vít Glosser - umístění celk./kat.  42/14

kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk. kat. 72/2

 

 

 

Karpatský pedál, 9.7.2016, Javorník

 

Trasa 66 km, převýšení 1914 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  42/15

 

Trasa 26 km, převýšení  716 m:

kat. 40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  73/7

 

 

 

Vinařská 50 Author Znovín Cup, 2.7.2016 Šatov

 

Trasa 50 km, převýšení 470 m:

kat. 30-39 let: Oldřich jeřábek - umístění celk./kat.  27/13

 

 

 

 

Bžezolupský sprint MTB 25.6.2016, Březolupy

Časovka - trasa 7 km, převýšení  100 m:

kat. OPEN  30 - XX let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  1

 

 

 

Náměšťský bloudil MTBO - scorelauf 25.6.2016, Náměšť n Oslavou

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově : 1

  

 

 

Zlaté kolo Vysočiny - silnice, 18.6.2016 Ruda

 

Trasa 50 km, převýšení 970 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  4/2

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  25/4

 

Trasa 100 km, převýšení 1800 m:

 kat. 30-39 let:  Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  49/1

 

 

 

Odřivousův pohár, 11.6.2016 Bílovec

 

Trasa 55 km, převýšení 1270 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  19/70

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  45/15

kat. 30-39 let:  Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  62/5

 

Trasa 27 km, převýšení 600 m:

kat. 40-49 let:  Pavel Blahoudek - umístění celk./kat.  20/5

 kat. 40-49 let:  Martin Nosek - umístění celk./kat.  38/11

 kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  25/2

 

  

Mistrovství Policie ČR UNITOP, 11.6.2015 Bílovec

 

Trasa 55 km, převýšení 1270 m:

kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  4/2

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  14/7

 

Trasa 27 km OPEN, převýšení 600 m:

Pavel Blahoudek - umístění celk. 5

Martin Nosek - umístění celk. 11

 

 

 

 

 Svatoslavská šlapka, 11.6.2016 Svatoslav

 

Trasa 35km OPEN, převýšení 980m:

Oldřich Jeřábek – umístění celkově : 3

 

 

 

 Dětský cyklistický závod, 4.6.2016 Březina

 

Trasa  4 okruhy:

kat. 10-13 let: Edita Blahoudková – umístění celk. 3

 

 

 

 

MTB Memoriál Ivo Medka, 4.6.2016 Tišnov

 

 Trasa 30km, převýšení 750m:

 kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 10/7

 

 

 

Milovická 50, 4.6.2016 Ranč Milovice

  

Trasa 50km, převýšení 1750m:

 kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk/kat. 22/5

kat. 30-39 let:  Soňa Vlachová – umístění celk/kat. 20/1

 

 

 

silniční kriterium Kozlany,  29.5.2016  Kozlany

 

Trasa 12km OPEN, převýšení 300m:

Jan Lošťák – umístění celk/kat. 25/10

 

 

 

 

HEC KOLO 21.5.2016, Moravský Beroun

Trasa 30 km, převýšení  370 m:

kat. OPEN: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  nedokončil 

 

 

 

Mann + Hummel MTB maraton Třebíč, 8.5.2016 Třebíč

 

Trasa 42km OPEN, převýšení 300m:

Přidáno dne 09. 05. 2016, 18:27


Vyhodnocení jezdců týmu ŽIVOT NA KOLECH, rok 2015

 

Pořadí Jméno Počet závodů Umístění 1. místo 2. místo 3. místo

 

MTB maratony, cross country, silnice

 

1.Lucie Boudná  5            5  +  1 (tým), 0, 0

 

2.Soňa Vlachová  8          3  +  1 (tým), 3+1 (duatl.), 0

 

3.Jana Pospíšilová  9        2, 6, 0

  

1. Oldřich Jeřábek  24      2, 3,  6  +  1 (tým)

 

2. Pavel Blahoudek  8      0, 1, 2

 

3. Jan Lošťák  9               0, 1, 1 (tým)

 

4. Daniel Rojíček  4         0, 0, 1

 

5.Pavel Sára  6

 

6.Tomáš Božek  2

 

7.Vít Glosser  2

 

8.Martin Nosek  1

 

9.Libor Matoušek  1

 

10.Maurizio Danesi  1

 

MTBO

 

1. Zdeněk Tišnovský   12                 0, 1, 1

 

 

1.Zdeněk Tišnovský   6                    5, 1, 0

Lucie Boudná

 

2.Jana Pospíšilová  1                       1, 0, 0

Lenka Kociánová

 

3.Soňa Vlachová  1

Jaroslav Argaláš

 

4.Libor Matoušek  1

Milan Boček

 

5.Daniel Rojíček  1

Martin Nosek

Přidáno dne 10. 01. 2016, 18:21

BUKORIENT - 3.10.2015

Bukorient 2015 - kategorie DD

Pořadí

Číslo

Jméno 1

Jméno 2

Název týmu

Start

Cíl

Čas

Penále

Body

Součet

1

17

Jana Pospíšilová

Lenka Kociánová

 

10:10

14:51

4:41

0

370

370

2

18

Sabina Autratová

Tereza Slámová

Bludičky

10:10

15:55

4:45

0

270

270

3

29

Jana Novohradská

Markéta Pospíšilová

Cyklogang Březina

10:20

15:14

4:54

0

230

230

Bukorient 2015 - kategorie MD

Pořadí

Číslo

Jméno 1

 Jméno 2

Název týmu

Start

Cíl

Čas

Penále

Body

Součet

1

1

Tereza Valentová

Pavel Ambrož

Zbloudilé primadony

10:00

15:08

5:08

16

780

762

2

34

Natálie Šenková

Petr Šenk Slimáci

10:30

 15:21

4:51

0

640

640

3

14

Luisa Pospíšková

Zbyněk Pospíšek

Tesla 111

10:10

15:06

4:56

0

630

630

4 - 5

12

Romana Vlčková

Michal Korcina

 

10:10

15:16

5:06

12

580

568

4 - 5

25

Zuzana Jirsová

Martin Mach

Mourek a Kočička

10:20

15:26

5:06

12

580

568

6 - 7

22

Alice Malá

Martin Malý

TBM

10:20

15:04

4:44

0

550

550

6 - 7

24

Zdeňka Cívková

Ivan Michalík

… žízeň

10:20

15:36

5:16

80

630

550

8

31

Soňa Vlachová

Jarek Argaláš

 

10:30

15:19

4:49

0

530

530

9

4

Jana Autlová

Petr Koláček

JAPE team

10:00

15:00

5:00

0

400

400

10

10

Markéta Kalužová

Petr Hrubý

Blato !!!

10:00

15:15

5:15

70

440

370

11

28

Věra Červinková

Roman Červinka

 

10:20

15:15

4:55

0

350

350

12

32

Magda Chlápková

Michal Tišnovský

 

10:30

15:10

4:40

0

330

330

13

23

Eva Blažková

Tomáš Homola

Bosch Rexroth

10:20

15:15

4:55

0

290

290

14

7

Kateřina Pavlíková

Pavel Hajduk

Ztracenci

10:00

15:17

5:17

90

300

210

Bukorient 2015 - kategorie MM

Pořadí

Číslo

Jméno 1

Jméno 2

Název týmu

Start

Cíl

Čas

Penále

Body

Součet

1

13

Petr Jašek

Pavel Žák

A-team NOVO Bruntál

10:10

15:07

4:57

0

840

840

2

33

Martin Tišnovský

Milan Boček

Pasři

10:30

15:22

4:52

0

820

820

3

27

Aleš Peprný

Mirek Drahovzal

Cyklogang Březina

10:20

15:33

5:13

50

730

680

4

5

Michal Kovář

Zdeněk Pošvec

Orientační brigáda

10:00

14:57

4:57

0

570

570

5

3

Pavel Pivečka

Libor Krhut

Havrani 2

10:00

14:34

4:34

0

500

500

6

30

Petr Novohradský

Michal Kocián

Cyklogang Březina

10:20

15:18

4:58

0

490

490

7

21

Richard Sirný

Jiří Potůček

 

10:20

15:21

5:01

2

490

488

8

26

Kamil Bednář

Lukáš Měřínský

Cyklogang Březina

10:20

15:14

4:54

0

480

480

9

2

Zdeněk Jakobi

Ladislav Lužný

Havrani 1

10:00

14:57

4:57

0

480

480

10

35

Radek Uher

Michael Beránek

CYKLOMANIA

10:30

15:45

5:15

70

550

480

11

19

Ondřej Daněk

Dominik Daněk

Bratři v triku

10:10

14:48

4:38

0

460

460

12

15

Pavel Kotrla

Ivan Socha

Jäger team

10:10

15:17

5:07

14

470

456

13

8

Libor Matoušek

Milan Boček

Život na kolech

10:00

15:11

5:11

30

480

450

14

9

Tomáš Pěnička

Eduard Krak

Invalidovna

10:00

15:01

5:01

2

440

438

15

6

Radek Šíma

Jaroslav Daněček

Bosch Rexroth

10:00

14:46

4:46

0

370

370

16

11

Daniel Rojíček

Martin Nosek

Život na kolech

10:10

15:14

5:04

8

340

332

17

20

Lukáš Kopáček

Václav Kopáček

Bítešáci

10:10

14:48

4:38

0

250

250

18

16

Jaroslav Skoták

Martin Máčel

B.T.Rakovec

10:10

15:05

4:55

0

220

220

Přidáno dne 14. 10. 2015, 17:29

Výsledky závodníků teamu ŽIVOT NA KOLECH, rok 2015

 

  

 Zdeněk Tišnovský - výsledky za rok 2015 v MTBO

 

Český pohár MTBO:  počet závodů - 9, výsledky:  6, 10, 10, 12, 13, 15, 16  /v kategorii klasifikováno 60 závodníků/

Brněnský pohár MTBO:  počet závodů - 3, výsledky:  2, 3, 13  /v kategorii klasifikováno 80 závodníků/

- dále objel Zdeněk společně s Luckou v MIXech dalších 6 závodů MTBO / výsledky viz níže/

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

 

 

Soběšická mulda 11.10.2015, Brno

Trasa 15 km, převýšení  310 m:

kat. 30 - 39 let: Pavel Sára - umístění celk.  14

kat. 40 - 49 let: Jan Lošťák - umístění celk.  11

kat. 40 - 49 let: Martin Nosek - umístění celk.  22

 

Trasa 30 km, převýšení  620 m:

kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  15

 

 

 

Ořešínský vichr 3.10.2015, Ořešín

Trasa 34 km, převýšení  770 m:

kat. 30 - 39 let: Oldřich jeřábek - umístění celk.  7

 

 

 

Vítovický žleb 27.9.2015, Vítovice

Trasa 4,5 km, převýšení  300 m:

kat. ženy: Jana Pospíšilová - umístění celk.  2

 

 

 

MTB Vinice Hnanice 26.9.2015, Hnanice

Trasa 40 km, převýšení  550 m:

kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat.  9/5

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  19/9

 

 

  

Krompašský jarmočný duatlon - Slovenský pohár 19.9.2015, Krompachy

Trasa  10 - 40 - 5km /běh - kolo - běh/:

kat. 30-39 let:  Soňa Vlachová - umístění celk. 2

 

 

 

Bike Maraton Kněžice 12.9.2015, Kněžice

Trasa 25km, převýšení 420m:

kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat.  3/3

 

 

 

BUKOLKA - dětský cyklistický závod, 12.9.2015, Bukovinka O

Odrážedla:

holky                                                                                                 kluci

1.            Magdaléma Možná                                                              1.  Tomáš Mazel

1.            Karolína Mazničenková                                                       2. Tomáš Babíček

2.            Magdaléna Mikysková                                                         3.  David Pospíšil

 

Kola 1 - 5 let:

holky                                                                                                  kluci             

1.            Nela Drimlová                                                                     1.  Sebastian Škrob

2.            Petra Vítková                                                                      2.  Vojtěch Šenk

3.            Veronika Vinklárková                                                          3.  Adam Přibyl

 

Kola 6 - 7 let:

holky:                                                                                                kluci:

1.            Eliška Darmovrzalová                                                         1.  Matyáš Hegar

2.            Kateřina Novotná                                                                2.  Alexandre Dočkal

3.            Lucie Jahodová                                                                   3.  Filip Mikš

 

Kola  8 - 9 let:

holky:                                                                                                 kluci:

1.            Tereza Korcinová                                                                 1.  Nikolas Kolařík

2.            Lucie Hamzíková                                                                 2.  Luboš Řoutil

                                                                                                          3.  Ondřej Novotný

Kola 10 - 11 let:

holky:                                                                                                 kluci:

1.            Tereza Jelínková                                                                  1.  Václav Kalinec

2.            Lucie Blažková                                                                     2.  Vojtěch Horáček                                                                                                                                                          

                                                                                                          2.  Ondra Hanzík 

 

Kola 12 - 13 let:

holky:                                                                                                 kluci:

1.            Anna Kalincová                                                                    1. Karel Horáček

2.            Tereza Quittová                                                                   2.  Patrik Lošťák

3.            Monika Blažková                                                                  3.  Matyáš Konvička                     

 

 

Hustopečský kaměňák 6.9.2015, Hustopeče

 

Trasa 23km, převýšení 700m:

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  5/2

 

kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  36/1

 

 

Blanenský golem 5.9.2015, Blansko

Trasa 61km , převýšení 1148m:

kat. 40-49 let:  Vít Glosser - umístění celk./kat.  25/5

 

kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  80/2

 

Trasa 36km, převýšení 657m:

kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 3/2

 

kat. 30-39 let: Lucie Boudná – umístění celk/kat. 29/1

 

 

Lahofer Cup 29.8.2015, Vranov nad Dyjí

Trasa 51km , převýšení 920m:

 kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 7/2

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  82/24

kat. 30-39 let: Lucie Boudná – umístění celk/kat. 75/1

kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  80/2

 

Trasa 29km, převýšení 550m:

kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  65/2

 

Soutěž týmů:

Muži: Život na kolech celk. 3

ŽenyŽivot na kolech celk. 1

 

 

 

Valašský orienťák - scorelauf 22.8.2015, Prostřední Bečva

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově : 1

 

 

BUKOLA - časovka do vrchu 22.8.2015, Bukovinka

Trasa 6,97 km, převýšení 275 m:

 kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění kat.  2

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění kat.  5

kat. 40-49 let: Daniel Rojíček - umístění kat.  12

kat. 40-49 let: Libor Matoušek - umístění kat.  14

kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění kat.  2

 

 

AWG Náměšťský cyklomaraton 14.8.2015, Náměšť nad Oslavou

Trasa 42km , převýšení 820m:

kat. 30-39 let: Lucie Boudná – umístění celk/kat. 38/1

 

 

Okolo Libice 14.8.2015, Libice

Trasa 30 km, převýšení 475 m:

kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 7/2

kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat.  31/7

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  26/5

 

kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  100/5

 

Sádecká pila 1.8.2015, Sádek

Trasa 40 km, převýšení 1200 m:

kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 21/8

kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat.  48/15

kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  59/19

 

 

Moravskotřebovský cyklomaraton 25.7.2015, Moravská Třebová

Trasa 80 km, převýšení 1723m :

 kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  27/2

 

 

Superior Bike Adventure 18. - 19.7.2015, Toulava

kat. BA-MD+: Lucie Boudná, Zdeněk Tišnovský

sobota - 6 hod., umístění 3

neděle - 4 hod., umístění  1

celkové pořadí po dvou dnech - 2

 

 

Bikemaraton Drásal 4.7.2015, Holešov

Trasa 115 km, převýšení 3200m :

 kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  148/4

 

 

Lesonická 40 4.7.2015, Lesonice

Trasa 42 km, převýšení 650 m:

kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 3/1

kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat.  8/6

kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  62/2

 

 

MTB Orienťák Zvůle 2015 3.7.2015, Zvůle u Kunžaku

MD+:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově : 1

 

 

Náměšťský bloudil MTBO - scorelauf 27.6.2015, Náměšť n Oslavou

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově : 1

 

 

Odřivousův pohár 27.6.2015, Bílovec

Trasa 55 km, převýšení 1370 m:

kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat.  17/4

 

Trasa 27 km, převýšení 652 m:

kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 16/4

kat. 40-49 let: Daniel Rojíček - umístění celk./kat.  42/10

kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  67/1

 

  

Mistrovství Policie ČR UNITOP 21.6.2015, Bílovec

Trasa 55 km, převýšení 1370 m:

Pavel  Blahoudek  - umístění celkově : 3

 

Trasa 27 km, převýšení 652 m:

Daniel Rojíček - umístění celkově : 3

 

 

 

Duchovo BICI ORI MTBO - scorelauf 13.6.2015, Lomnička

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově : 1

 

 

  

Kopečkovské drncání 13.6.2015, Svitavy

Trasa 25km, převýšení 420m:

kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat.  7/3

 

 

 

Dukovanské okruhy 13.6.2015, Dukovany

Trasa 74 km silnice:

kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  11/1

 

 

 

Svatoslavská šlapka 6.6.2015, Svatoslav

Trasa 25km, převýšení 780m:

Jana Pospíšilová – umístění celkově : 2

 

Trasa 35km, převýšení 980m:

Lucie Boudná – umístění celkově : 1

Oldřich Jeřábek – umístění celkově : 6

Jan Lošťák – umístění celkově : nedokončil

 

 

 

ČEZ MTB Maraton Třebíč 17.5.2015, Třebíč

Trasa 42km OPEN, převýšení 300m:

Pavel Blahoudek – umístění celk/kat. 3/3

Jan Lošťák – umístění celk/kat. 11/11

Daniel Rojíček – umístění celk/kat. 23/23

Jana Pospíšilová – umístění celk/kat. 27/2

 

Trasa 60km, převýšení 550m:

kat. 30-39 let: Lucie Boudná – umístění celk/kat. 38/1

 

 

 

Olomoucký bikemaraton horských kol 16.5.2015, Dolany

Trasa 55 km:

kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  20/1

 

 

 

Valchovský drtič 9.5.2015, Valchov

Trasa 50km, převýšení 11000m

kat. 40-49 let:  Pavel Blahoudek – umístění celk/kat. nedokončil

 

Trasa 25km, převýšení 550m

kat. 40-49 let:  Daniel Rojíček – umístění celk/kat. 15/8

kat. 50-59 let: Mauricio Danesi  - umístění celk./kat.  9/5

 

 

 

Mamut Tour a Bike 9.5.2015, Přerov

MTB Trasa 55 km, převýšení 787 m:

kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat.  25/8

 

Trasa 136 km silnice, převýšení 2263 m:

kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  86/1

 

 

Road Adventure 28.3.2015, Čelákovice

MD+:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově : 1

 

 

 

Přidáno dne 02. 07. 2015, 08:07

dětský cyklistický závod Líšeňský dráček 2015 - výsledky

Kategorie: ODRÁŽEDLA HOLKY 1-5 LET

Poř.č. Rok nar. Jméno, příjmení start.č. pořadí
1 2013 Eliška Litschmanová 1 1.
5 2012 Valentina Halová 28 2.
4 2012 Ella Čadílková 27 3.
6 2012 Lilien Sára 46 4.
2 2013 Eliška Šedivá 3 5.
3 2012 Kristýna Lesenská 43 6.

 

Kategorie: ODRÁŽEDLA KLUCI 1-5 LET

Poř.č. Rok nar. Jméno, příjmení start.č. pořadí
1 2011 Petr Šedivý 4 1.
2 2013 Tobiáš Vriml 36 2.

 

Kategorie: KOLA HOLKY 1-5 LET

Poř.č. Rok nar. Jméno, příjmení start.č. pořadí
3 2009 Nela Drimlová 35 1.
4 2009 Amélie Harmanová 39 2.
2 2010 Marie Vargová 13 3.
1 2012 Kristýna Pařízková 14 4.

 

Kategorie: KOLA KLUCI 1-5 LET

Poř.č. Rok nar. Jméno, příjmení start.č. pořadí
4 2010 Marek Cvejn 20 1.
8 2010 Jakub Darmovzal 42 2.
1 2010 Šimon Šimoník 7 3.
5 2010 Kristián Valko 32 4.
6 2011 Tomáš Vaďura 33 5.
7 2011 Adam Šimoník 6 6.
2 2010 Jakub Holcman 8 7.
3 2011 Michael Novotný 9 8.

 

Kategorie: KOLA HOLKY 6-7 LET

Poř.č. Rok nar. Jméno, příjmení start.č. pořadí
1 2008 Viola Blahoudková 111 1.
5 2008 Kateřina Novotná 40 2.
3 2008 Eliška Darmovzalová 24 3.
2 2008 Nikola Měřínská 10 4.
4 2007 Kristýna Svobodová 38 5.

 

Kategorie: KOLA KLUCI 6-7 LET

Poř.č. Rok nar. Jméno, příjmení start.č. pořadí
3 2009 Matyáš Hegar 18 1.
4 2009 Radek Polášek 19 2.
9 2008 Jakub Reisner 29 3.
10 2008 Jakub Kovařík 34 4.
8 2009 Martin Bajer 26 5.
1 2009 Daniel Novotný 11 6.
5 2008 Gabriel Valko 23 7.
6 2009 Kryštof Lesenský 21 8.
7 2008 Ondřej Valenta 25 9.

 

Kategorie: KOLA HOLKY 8-9 LET

Poř.č. Rok nar. Jméno, příjmení start.č. pořadí
2 2005 Edita Blahoudková 2 1.
1 2007 Anna Polívková 15 2.
3 2005 Lucie Valentová 22 3.

 

Kategorie: KOLA KLUCI 8-9 LET

Poř.č. Rok nar. Jméno, příjmení start.č. pořadí
2 2006 Filip Harman 31 1.
1 2005 Kryštof Hanzlík 30 2.
4 2006 Ondřej Novotný 41 3.
3 2006 Jáchym Svoboda 37 4.

 

Kategorie: KOLA KLUCI 10-11 LET

Poř.č. Rok nar. Jméno, příjmení start.č. pořadí
2 2005 Václav Kalinec 45 1.
1 2005 Antonín Polívka 16 2.

 

Kategorie: KOLA HOLKY, KLUCI 12-13 LET

Poř.č. Rok nar. Jméno, příjmení start.č. pořadí
2 2002 Anna Kalincová 44 1.
1   Richard Kocián 17 2.

 

Kategorie: RODIČE

Poř.č. Věk Jméno, příjmení start.č. pořadí
4 40 Radoslav Hegar 7-R 1.
5 44 Václav Kalinec 8-R 2.
3 34 Radek Polášek 6-R 3.
1 38 Lukáš Měřínský 1-R 4.
2 35 Jiří Holcman 2-R 5.
         
8 36 Kalincová Sylva 5-R 1.
7 42 Lenka Kociánová 3-R 2.
Přidáno dne 16. 06. 2015, 19:15

Vyhodnocení jezdců teamu ŽIVOT NA KOLECH, rok 2014

Pořadí Jméno

Počet
závodů

Umístění
1.
místo
2.
místo
3.
místo
nedokončil
MTB maratony, cross country
1. Lucie Boudná 10 5 1 2 2
2. Oldřich Jeřábek 11 3      
3. Pavel Blahoudek 9   1 1  
4. Mauricio Danesi 9 1     2
MTB maratony /krátké/
1. Jana Pospíšilová 9 1 2 3  
2. Daniel Rojíček 5

 

     
MTBO
1. Zdeněk Tišnovský 16 1   1  
Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Jezernické viadukty 18.10.2014, Jezernice

Trasa 46,8 km, převýšení 1060 m:

kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - místění celk./kat. 13/12

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Soběšická Mulda 12.10.2014, Brno-Lesná

Trasa 15 km, převýšení 500 m:

kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk. 4

kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk. 4

kat. 50-59 let: Mauricio Danesi  - umístění celk. 6

kat. 30-39 let: Lucie Boudná – umístění celk. 3

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Ořešínský Vichr 5.10.2014, Ořešín

Trasa 34 km, převýšení 770 m:

kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk. 4

kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk. 8

kat. 40-49 let: Daniel Rojíček - umístění celk. 11

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Vítovický žleb – časovka do vrchu 28.9.2014, Vítovice

Trasa 4,5 km, převýšení 330 m:

kat. ženy: Jana Pospíšilová – umístění celk. 1

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Ivanovický sportovní den 27.9.2014, Ivanovice u Brna

Trasa 40 km, převýšení 790 m:

kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 3/1

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Hustopečský kameňák 20.9.2014, Hustopeče

Trasa 38 km, převýšení 670 m:

kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 6/4

kat. 50-59 let: Mauricio Danesi  - umístění celk/kat.  nedokončil

kat. 30-39 let: Lucie Boudná – umístění celk/kat.  29/1

 

Trasa 20 km, převýšení 350 m:

kat. 40-49 let: Daniel Rojíček - umístění celk./kat.  25/12

kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  43/3

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Blanenský golem 13.9.2014, Blansko

Trasa 36 km, převýšení 657 m:

kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 4/1

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

LAHOFER CUP – Okolo Vranovské přehrady 30.8.2014, Vranov nad Dyjí

Trasa 51 km, převýšení 890 m:

kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk/kat. 34/7

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

BUKOLA – časovka do vrchu 23.8.2014, Bukovinka

Trasa 6,98km, převýšení 210m :

kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění kat.  2

kat. 40-49 let: Daniel Rojíček - umístění kat.  8

kat. 30-39 let: Lucie Boudná – umístění kat.  1

kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění kat. 2

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

AVG Náměšťský cyklomaraton 16.8.2014, Náměšť nad Oslavou

Trasa 42km, převýšení 720m :

kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 24/5

kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat.  32/8

kat. 30-39 let: Lucie Boudná – umístění celk/kat.  44/1

kat. 40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat. 181/16

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Moravskotřebovský cyklomaraton 26.7.2014, Moravská Třebová

Trasa 50 km, převýšení 900 m:

kat. 40-49 let: Pavel Blahoudek -  umístění celk. /kat. 26/7

kat. 50-59 let: Mauricio Danesi  - umístění celk./kat.  39/7

 

Trasa  20 km, převýšení 160 m:

Jana Pospíšilová – umístění celk. 3

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Jeřáb 1003 19.7.2014, Červená Voda

Trasa 35km, převýšení 950m:

kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 24/5

kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat. 11/4

kat. 30-39 let: Lucie Boudná – umístění celk/kat. nedokončila

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Svatoslavská šlapka 6.7.2014, Svatoslav

Trasa 25km, převýšení 780m:

Jana Pospíšilová – umístění celkově : 5

Daniel Rojíček – umístění celkově : 31

 

Trasa 35km, převýšení 980m:

Lucie Boudná – umístění celkově : 1

Pavel Blahoudek – umístění celkově : 13

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

KPŽ Drásal Bike maraton ČS 5.7.2014, Holešov

Trasa 53km, převýšení 1500m:

kat. 50-59 let: Mauricio Danesi  - umístění celk./kat.  141/15

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Mistrovství Policie ČR UNITOP 21.6.2014, Bílovec

Trasa 55 km, převýšení 1370 m:

Pavel  Blahoudek  - umístění celkově : 3

 

Trasa 27 km, převýšení 652 m:

Daniel Rojíček - umístění celkově : 5

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Odřivousův pohár 21.6.2014, Bílovec

Trasa 55 km, převýšení 1370 m:

kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 8/5

kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat.  32/10

kat. 50-59 let: Mauricio Danesi  - umístění celk./kat.  69/11

kat. 30-39 let: Lucie Boudná – umístění celk/kat.  47/2

 

Trasa 27 km, převýšení 652 m:

kat. 40-49 let: Daniel Rojíček - umístění celk./kat.  82/14

kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  108/2

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Galaxy Petyša Tour 14.6.2014, Rožnov pod Radhoštěm

Trasa 30km, převýšení 800m:

kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 8/7

kat. 50-59 let: Mauricio Danesi  - umístění celk./kat.  30/1

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

KŽP Orlík Tour Kooperativy 7.6.2014, Vystrkov

Trasa 55km, převýšení 1350m:

kat. 50-59 let: Mauricio Danesi  - umístění celk./kat. nedokončil

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Bike maraton Ústí nad Orlicí 17.5.2014, Ústí nad Orlicí

Trasa 50km, převýšení 900m:

kat. 50-59 let: Mauricio Danesi  - umístění celk./kat.  61/5

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Chřibská padesátka 19.4.2014, Roštín

Trasa 50km, převýšení 950m:

kat. 30-39 let:  Lucie Boudná – umístění celk/kat.  151/1

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

BIKE Čeladná 1.6.2014, Čeladná

Trasa 20km, převýšení 580m:

kat ženy:  Jana Pospíšilová – umístění celkově/kat. 30/3

 

Trasa 58km, převýšení 1480m:

kat. 30-39 let:  Lucie Boudná – umístění celkově/kat. 81/3

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Cyklomaraton Pálava 12.4.2014, Pavlov

Trasa 50 km, převýšení 550 m:

kat. 30-39 let:  Lucie Boudná – umístění celk/kat.  nedokončila

 

Trasa 30 km, převýšení 250 m:

kat. 24 let a víc: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  43/3

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

2014 Shock Doctor PRIMAVERA 22.3.2014, Hrušovany nad Jevišovkou

Trasa 30km, převýšení 200m:

kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 5/1

Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00

Zdenek Tišnovský, MTBO, kat. M40 - výsledky 2014

Český pohár /v kategorii je hodnoceno 51 lidí/

Děčín Long 9.
Děčín Middle 9.
Číměř Middle 15.
Číměř Long 22.
Svratouch Free order 6.
Svratouch Middle 12.
Skelná Huť Sprint 10.
Skelná Huť Štafety 4.
Skelná Huť Middle 19.
Skelná Huť Long 3.

Brněnský pohár

3 závody: nejlepší umístění - 6.  /bez rozdílu kategorie/

Ostatní závody MTBO

Bici-Ori  /závod dvojic/ 1.
Náměšťský bloudil  /závod dvojic/ 4.
Valašský orienťák 4.
Přidáno dne 12. 05. 2015, 00:00