Výsledky

Bukorient 2019

Bukorient 2019 - kategorie DD

Pořadí Číslo Jméno 1 Jméno 2 Název týmu Start Cíl Čas Body Penalizace Součet
1. 7 Kateřina Pavlíková Iva Křenovská Krasové bludičky 10:00 14:54 4:54 470 0 470
2. 9 Jana Pospíšilová Lenka Kociánová   10:10 15:09 4:59 400 0 400
3. 31 Ivana Perůtková Eva Maliňáková Valašské želvičky 10:30 15:45 5:15 440 70 370
4. 27 Dana Králová Jolana Králová Tesla brno 10:30 14:59 4:29 360 0 360

 

Bukorient 2019 - kategorie MD

Pořadí Číslo Jméno 1 Jméno 2 Název týmu Start Cíl Čas Body Penalizace Součet
1. 23 Kateřina Humlíčková Aleš Humlíček Manka a Rumcajs 10:20 15:22 5:02 550 4 546
2. 10 Tatiana Ovchinnikova Robert Polák BeTa 10:10 14:49 4:39 340 0 340
3. 16 Aneta Novohradská Miroslav Holub   10:10 15:05 4:55 310 0 310
4. 20 Josef Hromek Lucie Jedličková   10:20 15:17 4:57 180 0 180

 

Bukorient 2019 - kategorie MM

Pořadí Číslo Jméno 1 Jméno 2 Název týmu Start Cíl Čas Body Penalizace Součet
1. 1 Martin Tišnovský Milan Boček   10:00 14:59 4:59 850 0 850
2. 11 Radek Polášek Pavel Blahoudek Život na kolech 10:10 15:19 5:09 740 18 722
3. 28 Jan Král Martin Šňupárek Tesla Brno 10:30 15:46 5:16 800 80 720
4. 21 Maroš Erdziak Tomáš Pohl   10:20 15:19 4:59 700 0 700
5. 8 Aleš Peprný Lukáš Měřínský Cyklogang Březina 10:00 15:04 5:04 640 8 632
6. 24 Svatoš Coufal Jáchym Coufal SK Žabovřesky 10:20 15:29 5:09 610 18 592
7. 29 Ondřej Hušák Petr Michalík   10:30 15:19 4:49 580 0 580
8. 2 Libor Matoušek Milan Boček st.   10:00 14:59 4:59 550 0 550
9. 17 Radek Uher Milan Štůsek   10:20 15:16 4:56 500 0 500
10. 12 Jan Butala Jan Krejčík Pells Racing Team 10:10 14:30 4:20 490 0 490
11. 13 Jaroslav Krahula Tomáš Kvapil  K+K 10:10 15:04 4:54 480 0 480
12. 32 Michal Zeman Michal Maixner   10:30 15:09 4:39 470 0 470
13. 25 Petr Suchomel Jan Šenk   10:30 15:28 4:58 470 0 470
14. 22 Petr Chmelík Albert Chmelík Patlasů 10:20 15:20 5:00 460 0 460
15. 15 Břetislav Pszczolka Martin Slánský 0-0 10:10 15:09 4:59 420 0 420
16. 3 Michael Urbánek Jan Urbánek   10:00 14:56 4:56 400 0 400
17. 4 Petr Němeček Tadeáš Němeček PeTaN 10:00 14:29 4:29 370 0 370
18. 18 Martin Axmann Marek Kadlík Dráha team 10:20 15:19 4:59 360 0 360
19. 19 Roman Dvořák Miroslav Krapka   10:20 15:14 4:54 340 0 340
20. 6 Marek Poláček Robert Žák Žápol 10:00 14:40 4:40 330 0 330
21. 14 Martin Buchta David Buchta Buchtíci 10:10 14:40 4:30 290 0 290
22. 5 Michal Kocián Vlastimil Launa BIKE-BEER-SPEEDERS 10:00 14:45 4:45 200 0 200
Přidáno dne 04. 09. 2019, 09:51

Bukolka 2019

Odrážedla

  Holky   Kluci
1. Vendula Šafratová 1. Štěpán Grošek
2. Veronika Kozlová 2. Matěj Hrazdíra
3. Monika Posoldová 3. Alfréd Hradský

Kola 3 - 5 let

  Holky   Kluci
1. Thea Žáčková 1. Max Motyčka
2. Ella Ohludnová 2. Filip Nevrlík
3. Michalka Pokorná 3. Michal Rumpík

Kola 6 - 7 let

  Holky   Kluci
1. Nela Navrkalová 1. Šimon Chlubna
2. Elen Dana Mazalová 2. Michal Hrazdíra
3. Adéla Řehůřková 3. Šimon Grošek

Kola 8 - 9 let

  Holky   Kluci
1. Lucie Fröhlichová 1. Tobias Žáček
2. Sára Marková 2. Vojtěch Radek Mazal
3. Zuzana Králová 3. Tomáš Vaněk

Kola 10 - 11 let

  Holky   Kluci
1. Hannah Vlachová 1. Matěj Grošek
2. Martina Nováková 2. Radek Polášek
3. Simona Beránková 3. Marek Štelcl

Kola 12 - 13 let

  Kluci
1. Michal Vaněk
2. Adam Uxa
3. Luboš Řoutil

 

Přidáno dne 03. 09. 2019, 13:43

1234567891011121314151617181920