Výsledky

Bukolka 2016

Odrážedla

  Holky   Kluci
1. Karolína Hladká 1. Ondřej Šenk
2. Magdalena Mikysková 2. Štěpán Vinklárek
3. Sofie Rossnerová 3. Patrik Sedlákl

Kola 1 - 5 let

  Holky   Kluci
1. Kristýna Nováková 1. Adama Tomek
2. Hana Vacková 2. Ondřej Michalík
3. Magdaléna Možná 3. Michal Koutný

Kola 6 - 7 let

  Holky   Kluci
1. Kristýna Koutná 1. Jakub Vaněk
2. Ela Dohnalová 2. Matyáš Hegar
3. Anna Špaňhelová 3. Vincent Červený

Kola 8 - 9 let

  Holky   Kluci
1. Adéla Indrychová 1. David Blažek
2. Kateřina Novotná 2. Michal Vaněk
3. Viola Blahoudková 3. Martin Žalud

Kola 10 - 11 let

  Holky   Kluci
1. Adéla Hermanové 1. Štěpán Gajdoš
2. Veronika Jadrná 2. Václav Kalinec
3. Barbora Němcová 3. Tomáš Červený

Kola 12 - 13 let

  Holky   Kluci
1. Anna Jaborníková 1. Jakub Vajbar
2. Michaela Poulová 2. Patrik Lošťák
3. Veronika Žaludová 3. Karel Horáček

 

Přidáno dne 05. 09. 2016, 21:47

Výsledky jezdců teamu Život na kolech v roce 2016

Zdeněk Tišnovský - výsledky za rok 2016 v MTBO

Český pohár MTBO:  počet závodů - 4 (vše v kategorii M50)
22.5. 2016 -  Řásná, middle  - 1
27.8.2016 -  Štemberk, sprint - 3
15.10.2016 - Nový Bor, middle  - 1
15.10.2016 -  Nový Bor, sprint - 6

Brněnský pohár MTBO: počet závodů - 3 (bez rozdílu kategorie)
29.6. 2016 - Ostopovice - 6
8.9.2016 -  Komín - 15
21.9.2016 -  Holedná - 14

Dále objel Zdeněk společně s Luckou v MIXech další 4 závody MTBO (výsledky viz. níže).

 

Cyklokrosová liga "5", 16.11.2016  Brno areál u Antrophosu

Trasa 18km, převýšení 300m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný – umístění celk. 6

 

Cyklokrosová liga "4", 9.11.2016  Brno areál u Antrophosu

Trasa 18km, převýšení 300m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný – umístění celk. 7

 

Cyklokrosová liga "3", 2.11.2016  Brno areál u Antrophosu


Trasa 18km, převýšení 300m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný – umístění celk. 5

Cyklokrosová liga "2", 19.10.2016  Brno areál u Antrophosu


Trasa 18km, převýšení 300m:
kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk. 1

Cyklokrosová liga "1", 12.10.2016  Brno areál u Antrophosu


Trasa 18km, převýšení 300m:
kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk. 2

MAKADO (Malé Karpatské dobrodružstvo) MTBO - scorelauf, 8. 10.2016, Kamzík - Cvičná lúka

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově: 1

Pells Soběšická mulda,  9.10.2016, Brno

Trasa 15 km, převýšení  310 m:
kat. 30 - 39 let: Radim Konečný - umístění celk.  2
kat. 40 - 49 let: Vít Glosser - umístění celk.  3

Trasa 30 km, převýšení  620 m:
kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  17


Ořešínský vichr, 2.10.2016, Ořešín

Trasa 34 km, převýšení  770 m:
kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  8/4
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  12/5

Humpolecká 50, 24.9.2016, Humpolec

Trasa 50 km, převýšení 950 m:
kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění kat.  5


MTB Vinice Hnanice, 24.9.2016, Hnanice

Trasa 40 km, převýšení  550 m:
kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  6/3
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  2/2
kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat.  18/8
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  13/4

Soutěž týmů:
Muži: Život na kolech celk. 3

Mariánský okruh, 17.9.2016, Brno - Mariánské údolí

Trasa 20km OPEN, převýšení 300m:
Pavel Blahoudek – umístění celk/kat. 1/1

Říčanská Tour, 11.9.2016, Říčany

Trasa 44 km, převýšení 810 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  6/4
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat.  22/9

Trasa 22 km, převýšení 400 m:
kat. 19-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  6/4

Bukorient MTBO dvojic - scorelauf, 10. 9.2016, Bukovinka

ŽENY:  Jana Pospíšilová + Lenka Kociánová  - umístění celkově: 2
MIXY:  Soňa Vlachová + Pavel Blahoudek - umístění celkově:  3
MUŽI:  Vít Glosser + David Šmahel - umístění celkově :  8

 

Blanenský golem,  3.9.2016, Blansko

Trasa 36km HOBBY, převýšení 657m:
kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 7/4


Lahofer Cup 29.8.2015, Vranov nad Dyjí

Trasa 51km , převýšení 920m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  19/7
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 58/17
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  63/21
kat. 40-49 let: Pavel Blahoudek - umístění celk./kat.  79/30

Trasa 29km, převýšení 550m:
kat. 40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  98/6
kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  15/8

Soutěž týmů:
Muži: Život na kolech celk. 12



Pohár Drahanské vrchoviny - Buková, 20.8.2016, Buková

Trasa 1270 m/kolo, 15 kol, celkem 19050 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění kat.  5

Trasa 1270 m/kolo, 12 kol, celkem 15240 m:
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění kat.  4


Valašský orienťák - scorelauf 20.8.2016, Prostřední Bečva

MIXY: Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově: 2


BUKOLA - časovka do vrchu 20.8.2016, Bukovinka

Trasa 6,97 km, převýšení 275 m:
kat. 1-15 let: Stanislav Lošťák - umístění kat.  1
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění kat.  1
kat. 30-39 let: Oldřich jeřábek - umístění kat.  3
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění kat.  3
kat. 40-49 let: Libor Matoušek - umístění kat.  9
kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění kat.  2

Rybnický maraton, 13.8.2016, Česká Třebová

Trasa 48 km, převýšení 1260 m:
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  41/6


Jundrovský kopeček  6.8.2016, Brno-Jundrov

Trasa 37 km, převýšení 810 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  9/4

 

Letkovský šíp - silniční časovka, 6.8.2016, Ivančice

Trasa 18,2 km, převýšení 230 m:
kat. 18-44 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat. 8/6

 

Hlinecký hřebec, 6.8.2016, Hlinsko

Trasa 42 km, převýšení 870 m:
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  42/4


Eleven Bike Maraton Příchovice, 30.7.2016, Příchovice

Trasa 50 km, převýšení 1200 m:
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  71/15


Moravskotřebovský maraton, 24.7.2016, Moravská Třebová

Trasa 50 km, převýšení 910 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  4/3
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat.  11/8
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  32/8


Welzův memoriál, 16.7.2016, Zábřeh

Trasa 50 km, převýšení 1050 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  21/5
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  nedokončil

Trasa 25 km, převýšení  525 m:
kat. 40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  53/2



MTBO orienťák dvojic Zvůle 16.7.2016, Zvůle u Kunžaku

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově: 1


Trek MTB maraton Přes 3 vrchy vysočiny, 9.7.2016, Horní Cerekev

Trasa 85 km, převýšení 1600 m:
kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat. nedokončila

Trasa 50 km, převýšení 900 m:
kat. 40-49 let: Vít Glosser - umístění celk./kat.  42/14
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk. kat. 72/2

 

Karpatský pedál, 9.7.2016, Javorník

Trasa 66 km, převýšení 1914 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  42/15

Trasa 26 km, převýšení 716 m:
kat. 40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  73/7



Vinařská 50 Author Znovín Cup, 2.7.2016 Šatov

Trasa 50 km, převýšení 470 m:
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat.  27/13

 

Březolupský sprint MTB 25.6.2016, Březolupy

Časovka - trasa 7 km, převýšení  100 m:
kat. OPEN  30 - XX let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  1



Náměšťský bloudil MTBO - scorelauf 25.6.2016, Náměšť n Oslavou

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově: 1


Zlaté kolo Vysočiny - silnice, 18.6.2016 Ruda

Trasa 50 km, převýšení 970 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  4/2
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  25/4

Trasa 100 km, převýšení 1800 m:
kat. 30-39 let:  Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  49/1


Odřivousův pohár, 11.6.2016 Bílovec

Trasa 55 km, převýšení 1270 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  19/70
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  45/15
kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat. 62/5

Trasa 27 km, převýšení 600 m:
kat. 40-49 let: Pavel Blahoudek - umístění celk./kat. 20/5
kat. 40-49 let: Martin Nosek - umístění celk./kat.  38/11
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk./kat. 25/2

 

Mistrovství Policie ČR UNITOP, 11.6.2015 Bílovec

Trasa 55 km, převýšení 1270 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  4/2
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  14/7

Trasa 27 km, převýšení 600 m:
kat. OPEN: Pavel Blahoudek - umístění celk. 5
kat. OPEN: Martin Nosek - umístění celk. 11

 

Svatoslavská šlapka, 11.6.2016 Svatoslav

Trasa 35km, převýšení 980m:
kat. OPEN: Oldřich Jeřábek – umístění celkově: 3

 

Dětský cyklistický závod, 4.6.2016 Březina

Trasa  4 okruhy:
kat. 10-13 let: Edita Blahoudková – umístění celk. 3

 

MTB Memoriál Ivo Medka, 4.6.2016 Tišnov

Trasa 30km, převýšení 750m:
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 10/7

 

Milovická 50, 4.6.2016 Ranč Milovice

Trasa 50km, převýšení 1750m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný – umístění celk/kat. 22/5
kat. 30-39 let: Soňa Vlachová – umístění celk/kat. 20/1

 

Silniční kriterium Kozlany,  29.5.2016  Kozlany

Trasa 12km, převýšení 300m:
kat. OPEN: Jan Lošťák – umístění celk/kat. 25/10


HEC KOLO 21.5.2016, Moravský Beroun

Trasa 30 km, převýšení  370 m:
kat. OPEN: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  nedokončil

Přidáno dne 09. 05. 2016, 18:27

1234567891011121314151617181920