Život na kolech


Zájmový spolek

Cílem našeho spolku je pořádání sportovních akcí, podpora a provoz sportovních, kulturních a společenských aktivit, souvisejících především s cyklistikou pro malé i velké. Dalším cílem našeho spolku je sdružovat zájemce o cyklistiku a jiné druhy sportu, kde je třeba zapojit svoji fyzickou sílu, um a dovednost.


Aktuality

Bukorient 2017

Spolek Život na kolech z.s. resp. Zdeněk, Lucka a Pavel se omlouvají, ale v roce 2017 se oblíbený závod Bukorient kvůli velkému časovému vytížení neuskuteční.

... více informací

Líšeňský dráček 2017

I když do startu dětského cyklistického závodu Líšeňský dráček 2017 zbývá ještě více jak dva měsíce, tak pořadatelé pilně připravují již 3. ročník tohoto oblíbeného závodu pro děti.

... více informací

Nové posily v závodním teamu

Jaro je tady a s ním i nová cyklistická sezona. Během zimní přípravy se nám podařilo získat do teamu několik kvalitních posil.

... více informací

Uplynulé události

Ilustrační foto

Bukolka 2023

Datum: 03.09.2023, Místo: Bukovinka
Na 10. ročník oblíbeného dětského cyklistického závodu BUKOLKA bylo předem přihlášeno cca 80 dětí, ale celkem do závodů nastoupi...

... více informací

Ilustrační foto

Bukorient 2023

Datum: 02.09.2023, Místo: Bukovinka
Letošní Bukorient nám počasí přálo, jen bylo po předchozích deštivých dnech v lese místy mokro a bláto, ale s tím a hlavně s mapou a spoustou kontrol si hravě por...

... více informací

Ilustrační foto

Bukola 2023

Datum: 19.08.2023, Místo: Pod Hádkem - Bukovinka
Letošní Bukoly se za velmi teplého a slunečného počasí zúčastnilo 83 závodníků. Celkově nejrychlejším byl tentokrát Pavel Krýže s časem 17:59.5. Klobouk dolů si t...

... více informací

Hlavní cíle spolku
Reprezentace kraje

Reprezentace kraje

Naším dalším zájmem je nejen provozovat sport a poskytovat adrenalinové zážitky, ale i reprezentovat a propagovat naše krásné město Brno a celý jihomoravský region na republikových a evropských cyklistických a jiných sportovních akcích.

Vzdělání a rozvoj

Vzdělání a rozvoj

Naší prací je podpora vzdělávání a rozvoje dětí a mládeže v oblasti cyklistiky. S tím souvisí i naše podpora prevence proti negativním společenským vlivům jako je nezájem dětí o sport. Hlavní snahou je vyhnout se nezdravému životnímu stylu jako jsou drogy, alkohol apod.

Spolupráce a fair-play

Spolupráce a fair-play

Rádi bychom vyburcovali děti a nejen je k soutěživosti, zapojili je se do skutečného a ne virtuálního kolektivu, naučili je vzájemně si pomáhat a spolupracovat, pochopit smysl pro fair play a pomoci jim dosáhnout prostřednictvím sportu svých cílů a snů.

Naši sponzoři a partneři

Rexroth Bosch Renocar Daimond Brněnské komunikace Hostinec Rakovec Metrohm Bukovinka Behaim 211 Koloshop