Život na kolech


Zájmový spolek

Cílem našeho spolku je pořádání sportovních akcí, podpora a provoz sportovních, kulturních a společenských aktivit, souvisejících především s cyklistikou pro malé i velké. Dalším cílem našeho spolku je sdružovat zájemce o cyklistiku a jiné druhy sportu, kde je třeba zapojit svoji fyzickou sílu, um a dovednost.


Aktuality

Termíny závodů 2022

Již známe termíny všech tří letos námi pořádaných závodů a jsou následující:

... více informací

Výroční schůze Život na kolech

V sobotu 30.10.2021 se po roční covidové odmlce opět uskutečnila členská schůze našeho zájmového spolku Život na kolech.

... více informací

Bukola 2021

Letos nově také spolupořádáme se spolkem CHC (Club Havarovaných Cyklistů) již tradiční závod Bukola - časovku do vrchu z Hádku na Bukovinku.

... více informací

Uplynulé události

Ilustrační foto

Bukolka 2022

Datum: 04. 09., Místo: Bukovinka
Dne 4.9.2022 jsme v obci Bukovinka uspořádali již 9. ročník oblíbeného dětského cyklistického závodu BUKOLKA. I letos se závod k...

... více informací

Ilustrační foto

Bukorient 2022

Datum: 28. 08., Místo: Bukovinka
Letošního Bukorientu se i přes nepříliš příznivou předpověď počasí zúčastnilo 23 dvojic odvážných závodníků. Meteorologická realita byla na místě bohužel ještě o ...

... více informací

Ilustrační foto

Bukola 2022

Datum: 20. 08., Místo: Pod Hádkem - Bukovinka
Letošní Bukoly se i přes varovnou předpověď počasí zúčastnilo 75 závodníků. Nakonec proběhl závod bez deště a i sluníčko se nakonec ukázalo. Naši týmový závodníci...

... více informací

Hlavní cíle spolku
Reprezentace kraje

Reprezentace kraje

Naším dalším zájmem je nejen provozovat sport a poskytovat adrenalinové zážitky, ale i reprezentovat a propagovat naše krásné město Brno a celý jihomoravský region na republikových a evropských cyklistických a jiných sportovních akcích.

Vzdělání a rozvoj

Vzdělání a rozvoj

Naší prací je podpora vzdělávání a rozvoje dětí a mládeže v oblasti cyklistiky. S tím souvisí i naše podpora prevence proti negativním společenským vlivům jako je nezájem dětí o sport. Hlavní snahou je vyhnout se nezdravému životnímu stylu jako jsou drogy, alkohol apod.

Spolupráce a fair-play

Spolupráce a fair-play

Rádi bychom vyburcovali děti a nejen je k soutěživosti, zapojili je se do skutečného a ne virtuálního kolektivu, naučili je vzájemně si pomáhat a spolupracovat, pochopit smysl pro fair play a pomoci jim dosáhnout prostřednictvím sportu svých cílů a snů.

Naši sponzoři a partneři

Rexroth Bosch Renocar Daimond Brněnské komunikace Hostinec Rakovec Metrohm Bukovinka Behaim 211 Koloshop