Život na kolech


Zájmový spolek

Cílem našeho spolku je pořádání sportovních akcí, podpora a provoz sportovních, kulturních a společenských aktivit, souvisejících především s cyklistikou pro malé i velké. Dalším cílem našeho spolku je sdružovat zájemce o cyklistiku a jiné druhy sportu, kde je třeba zapojit svoji fyzickou sílu, um a dovednost.


Aktuality

Bukorient 2020 zrušen

Letošní ročník Bukorientu se bohužel, vzhledem ke kůrovcové kalamitě v okolí Bukovinky a navíc stále ne příliš stabilní situaci kolem koronaviru, neuskuteční.

... více informací

Dětské závody nakonec budou!

Vzhledem k pokračujícím rozvolňováním různých omezení souvisejících s koronavirovou situací a pořádáním hromadných akcí oznamujeme, že se nakonec oba letošní dětské závody konat budou.

... více informací

Zrušení Líšeňského dráčku

Z důvodu nynější koronavirové situace a nařízení vlády ČR o omezení hromadných akcí Vám musíme bohužel oznámit, že letošní dětský závod Líšeňský dráček, který se měl konat 30.května, je tímto zrušen!

... více informací

Uplynulé události

Ilustrační foto

Bukolka 2022

Datum: 04. 09., Místo: Bukovinka
Dne 4.9.2022 jsme v obci Bukovinka uspořádali již 9. ročník oblíbeného dětského cyklistického závodu BUKOLKA. I letos se závod k...

... více informací

Ilustrační foto

Bukorient 2022

Datum: 28. 08., Místo: Bukovinka
Letošního Bukorientu se i přes nepříliš příznivou předpověď počasí zúčastnilo 23 dvojic odvážných závodníků. Meteorologická realita byla na místě bohužel ještě o ...

... více informací

Ilustrační foto

Bukola 2022

Datum: 20. 08., Místo: Pod Hádkem - Bukovinka
Letošní Bukoly se i přes varovnou předpověď počasí zúčastnilo 75 závodníků. Nakonec proběhl závod bez deště a i sluníčko se nakonec ukázalo. Naši týmový závodníci...

... více informací

Hlavní cíle spolku
Reprezentace kraje

Reprezentace kraje

Naším dalším zájmem je nejen provozovat sport a poskytovat adrenalinové zážitky, ale i reprezentovat a propagovat naše krásné město Brno a celý jihomoravský region na republikových a evropských cyklistických a jiných sportovních akcích.

Vzdělání a rozvoj

Vzdělání a rozvoj

Naší prací je podpora vzdělávání a rozvoje dětí a mládeže v oblasti cyklistiky. S tím souvisí i naše podpora prevence proti negativním společenským vlivům jako je nezájem dětí o sport. Hlavní snahou je vyhnout se nezdravému životnímu stylu jako jsou drogy, alkohol apod.

Spolupráce a fair-play

Spolupráce a fair-play

Rádi bychom vyburcovali děti a nejen je k soutěživosti, zapojili je se do skutečného a ne virtuálního kolektivu, naučili je vzájemně si pomáhat a spolupracovat, pochopit smysl pro fair play a pomoci jim dosáhnout prostřednictvím sportu svých cílů a snů.

Naši sponzoři a partneři

Rexroth Bosch Renocar Daimond Brněnské komunikace Hostinec Rakovec Metrohm Bukovinka Behaim 211 Koloshop