Život na kolech


Zájmový spolek

Cílem našeho spolku je pořádání sportovních akcí, podpora a provoz sportovních, kulturních a společenských aktivit, souvisejících především s cyklistikou pro malé i velké. Dalším cílem našeho spolku je sdružovat zájemce o cyklistiku a jiné druhy sportu, kde je třeba zapojit svoji fyzickou sílu, um a dovednost.


Aktuality

„Nový“ Život na kolech, z.s.

S blížícím se jarem bych chtěl po krátké odmlce způsobené reorganizací a znovuzaložením spolku Život na kolech, z.s. pozdravit všechny členy a příznivce našeho spolku.

... více informací

Členská schůze

Dovolujeme si Vás pozvat na členskou schůzi zájmového spolku Život na kolech, která se bude konat 9.11.2019 od 15:00 v restauraci Rakovec v Bukovince.

... více informací

Bukolka a Bukorient 2019

V sobotu dne 31.8.2019 proběhne dětský závod Bukolka. Jeho přípravy jsou v plném proudu a chystají se i nové trasy pro malé závodníky.

... více informací

Uplynulé události

Ilustrační foto

Bukolka 2021

Datum: 05. 09., Místo: Bukovinka
Dne 5.9.2021 uspořádal náš spolek Život na kolech z.s. již 8. ročník tradičního dětského cyklistického závodu BUKOLKA. I přes různá, neustále se měnící, vl...

... více informací

Ilustrační foto

Bukola 2021

Datum: 21. 08., Místo: Pod Hádkem - Bukovinka
Letošní Bukoly - časovky do vrchu, spolupořádané naším spolkem, se zúčastnili také naši závodníci a dopadli následovně: v kategorii chlapců do 15 let...

... více informací

Ilustrační foto

Bukolka 2020

Datum: 06. 09., Místo: Bukovinka
I přes chladnější a lehce zatažené nedělní počasí se v areálu hostince a penzionu Rakovec v obci Bukovinka uskutečnil již 7. ročník ...

... více informací

Hlavní cíle spolku
Reprezentace kraje

Reprezentace kraje

Naším dalším zájmem je nejen provozovat sport a poskytovat adrenalinové zážitky, ale i reprezentovat a propagovat naše krásné město Brno a celý jihomoravský region na republikových a evropských cyklistických a jiných sportovních akcích.

Vzdělání a rozvoj

Vzdělání a rozvoj

Naší prací je podpora vzdělávání a rozvoje dětí a mládeže v oblasti cyklistiky. S tím souvisí i naše podpora prevence proti negativním společenským vlivům jako je nezájem dětí o sport. Hlavní snahou je vyhnout se nezdravému životnímu stylu jako jsou drogy, alkohol apod.

Spolupráce a fair-play

Spolupráce a fair-play

Rádi bychom vyburcovali děti a nejen je k soutěživosti, zapojili je se do skutečného a ne virtuálního kolektivu, naučili je vzájemně si pomáhat a spolupracovat, pochopit smysl pro fair play a pomoci jim dosáhnout prostřednictvím sportu svých cílů a snů.

Naši sponzoři a partneři

Rexroth Bosch Renocar Daimond Brněnské komunikace Hostinec Rakovec Metrohm Bukovinka Behaim 211 Koloshop