Detail události - Líšeňský dráček 2017

Líšeňský dráček 2017

Probíhá: 03. 06. , Místo: Brno, areál Rokle

Dne 3.6.2017 zorganizoval náš zájmový spolek Život na kolech již 3. ročník dětského cyklistického závodu Líšeňský dráček. Za pěkného slunečného počasí se závodu zúčastnílo 142 dětí.

Slavnostního zahájení závodů se ujal starosta městké části Brno-Líšeň Mgr. Břetislav Štefan, který odstartoval kategorie nejmladších závodníků na odrážedlech a kolech. Následně se též podílel na slavnostním ocenění  na stupních vítězů, kde předával medaile.

Myslím, že závod se podařil a všichni zúčastnění byli spokojeni jak se zlepšenou  organizací, tak s novou  trati, dárkovámi balíčky s diplomem a medailí. Ti nejlepší pak byli navíc oceněni při  slavnostním vyhlášením na stupních vítězů s hodnotnými cenami od sponzorů.

Závěrem bych chtěl poděkovat Mgr. Břetislavu Štěfanovi za podporu a aktivní účast při závodu samotném. Sponzorům za poskytnutí finančních prostředků a hodnotných cen. Dík patří také skvělému moderátorovi Ondrovi Blahovi alias Blážovi. A v neposlední řadě členům zájmového spolku Život na kolech a jejich kamarádům za pomoc při organizaci závodu samotného.

Fotky ze závodu lze vidět na https://www.flickr.com/photos/dobresvetlo/sets/72157682062273783/.