Život na kolech z.s. v roce 2017

Ahoj kamarádky a kamarádi,
letošní zima je po dlouhé době konečně poctivá a nějak nezvykle dlouho se drží. Na druhou stranu  nabízí i jiné možnosti zimní přípravy. Věřím, že všichni poctivě trénujete a pomalu už finišujete s individuální zimní přípravou a  chystáte se na jarní doladění  formy před prvními závody. Taky věřím, že po smolném loňském roce poznamenaném několika vážnými nemocemi a zraněními jste se již všichni dali do pořádku a jste plni síly a energie.

S prodlužujícími se dny bychom chtěli začít opět (doufám, že více než vloni) jezdit společné tréninky v úterý a čtvrtek po práci (cca od 15 hod), sraz a druh kola, dle aktuální situace a domluvy, ale zřejmě z Líšně.  Tréninky v sobotu a v neděli, opět dle aktuální situace a domluvy.

Závody budeme postupně obsazovat, tak jako vloni, tzn. dle aktuální výkonnosti a časových možností jednotlivých členů týmu. Vycházet budeme opět z osvědčených závodů z loňského roku, příp. nových zajímavých závodů. Společná domluva na tréninky či závody zatím opět po telefonu, příp. po mailu. K dispozici je i týmový mail: zivotnakolech@seznam.cz, který někteří již využívají, především k nákupům v internetovém obchodě VELO HANÁK.

Plán akcí spolku a týmu pro rok 2017 je následující:

8.4. - 18.4.2017 - silniční soustředění na Mallorce
Květen 2017 - MTB soustředění Česká kanada, Zvůle u Kunžaku
3.6.2017 - dětský cyklistický závod Líšeňský dráček v Brně-Líšni
2.9.2017 - dětský cyklistický závod Bukolka v Bukovince

Přidal Pavel Blahoudek dne 24. 01. 2017, 10:19