Líšeňský dráček 2017

I když do startu dětského cyklistického závodu Líšeňský dráček 2017 zbývá ještě více jak dva měsíce, tak pořadatelé pilně připravují již 3. ročník tohoto oblíbeného závodu pro děti.

Ve výrobě jsou již startovní čísla, diplomy a nové sady medailí, jak pro všechny zůčastněné děti, tak také pro ty nejlepší na stupních vítězů. Společně se starostou Mgr. Břetislavem, Štefanem probíhá zajištění potřebného technického vybavení pro vytýčení trati, zajištění startu,  zázemí pořadatelů a také pro občerstvení závodníků a jejich doprovodu. Rovněž jsou již objednány hodnotné ceny od sponzorů a z cyklistických a sportovních obchodů. Po zkušenostech z minulých ročníků, zvláště s ohledem na stále se zvyšující počet účastníků, byly ze strany pořadatelů provedeny též změny v propozicích a pravidlech závodu. Např. lze uvést prodloužení doby pro prezentaci starších kategorií a zavedení nové kategorie ELITE, pro mladé závodníky registrované v cyklistických oddílech.

Také je připravován doprovodný program, kdy by se v prostoru závodiště měla objevit Polcie ČR s ukázkou techniky a vybavení.

Chystáme i další překvapení, ale to až na místě samotném, v den závodu.

Za pořadatele Pavel Blahoudek

Přidal Pavel Blahoudek dne 31. 03. 2017, 10:16