Plán činnosti na rok 2020

Tak jako v minulých letech by chtěl náš spolek pokračovat v tradici dětských cyklistických závodů v Brně a na Bukovince.

Líšeňský dráček

Dětský cyklistický závod Líšeňský dráček se bude konat dne 30.5.2020 na tradičním místě v centru sídliště Brno-Líšeň v areálu Rokle.

Bukolka

Dětský cyklistický závod Bukolka se bude konat dne 5.9.2020, rovněž na již tradičním místě v obci Bukovinka, v prostoru za restaurací Rakovec.

Bukorient

Ovšem horší situace je kolem uspořádání oblíbeného závodu BUKORIENT. Vzhledem k rozsáhlé kůrovcové kalamitě v prostoru obcí Hostěnice, Bukovinka a Jedovnice, což je prakticky celé teritorium závodního prostoru a především ke stavu lesů a lesních cest vlivem masivní těžby vzniká problém, že mapové podklady závodního prostoru nebudou často odpovídat skutečnosti a tudíž závod bude tímto velmi ovlivněn.

Termín konání BUKORIENTU byl předběžně stanoven na 30.8.2020, se startem a cílem v obci Bukovinka v prostoru za restaurací Rakovec. Nicméně konečné rozhodnutí o konání či nekonání závodu bude vydáno ze strany hlavního pořadatele a stavitele trati Zdeňka Tišnovského do 15.7.2020.

Mallorca

Mimo tyto již zmiňované akce pro děti a dospělé plánuje náš spolek v letošním roce uspořádat pro aktivní členy a příznivce spolku opět jarní silniční cyklistické soustředění na Mallorce a to v termínu od 22.4.2020 do 1.5.2020.

Vysočina

Další akcí pro aktivní členy a příznivce spolku bude opět ještě v jarním termínu MTB soustředění na Vysočině, konkrétně v obci Sádek a to v termínu od 6.5.2020 do 10.5.2020.

Náměty, připomínky či dotazy k činnosti spolku, uspořádání případných dalších akcí či účasti na závodech apod.,  se všemi členy spolku či našimi příznivci, rád osobně prodiskutuji já případně kdokoliv další z výkonného výboru na pravidelných setkáních po vyjížďkách.

Přidal Pavel Blahoudek dne 27. 02. 2020, 11:10