Výroční schůze Život na kolech

V sobotu 30.10.2021 se po roční covidové odmlce opět uskutečnila členská schůze našeho zájmového spolku Život na kolech.

Pod moderátorským vedením předsedy Pavla Blahoudka jsme zhodnotili proběhlou sezónu zejména z pohledu pořádání dětského závodu Bukolka a spolupořádání časovky Bukola. V roce 2022 bychom se rádi plně soustředili na pořádání tří hlavních závodů se zázemím v penzionu Rakovec na Bukovince, což se nám velice osvědčilo.

Bukolka

Z důvodu letošního vyššího počtu závodníků, kterého si moc ceníme, byly navrženy a odsouhlaseny určité pořadatelské změny k hladšímu průběhu jednotlivých dětských závodů od přihlášení předem až po vizualizaci jednotlivých tratí a jejich vyznačení v terénu předem pro možný trénink a celkovou lepší orientaci závodníků.

Bukola

Po letošním spolupořádání této MTB časovky přechází pořádání v dalším roce, po dohodě se spřáteleným spolkem CHC, plně na náš spolek Život na kolech. Určitě bude opět možnost přihlášení předem a ještě zvažujeme technické možnosti a vylepšení časomíry.

Bukorient

Vypadá to, že kůrovcová kalamita byla v uplynulých letech v Moravském krasu a blízkém okolí doufejme z většiny pořešena, takže bychom tento orientační závod dvojic opět rádi nadcházející sezónu uspořádali.

Týmová soustředění

Pro aktivní členy a příznivce spolku bude určitě možnost společných vyjížděk a setkání na větším soustředění u nás v ČR a také jarním cyklistickém soustředění na Mallorce. Termíny budou upřesněny.

Takže se v sezóně 2022 máte opravdu na co těšit.

Děkuji tímto všem zúčastněným členům i hostům.
Pavel Blahoudek.

Přidal Pavel Blahoudek dne 30. 10. 2021, 08:57