Detail události - Líšeňský dráček 2016

Líšeňský dráček 2016

Probíhá: 28. 05. , Místo: Brno - Líšeň

Je dozávoděno!!! Medaile, diplomy a ceny rozdány!

Dnešního dne zorganizoval náš zájmový spolek Život na kolech již 2. ročník dětského cyklistického závodu Líšeňský dráček. Za pěkného slunečného počasí se závodu zúčastnílo neskutečných 120 dětí. Plánovaná kapacita závodu byla překonána o 20 dětí, ale pořadatelé s větší účastí počítali a připravili raději o několik čísel více. Slavnostního zahájení závodů se ujal starosta městké části Brno-Líšeň Mgr. Břetislav Štefan, který odstartoval kategorie nejmladších závodníků na odrážedlech a kolech. Následně se též podílel na slavnostním ocenění  na stupních vítězů, kde předával medaile.

Myslím, že závod se podařil a všichni zúčastnění byli spokojeni jak s organizací, tak s vytýčením trati, dárkovámi balíčky s diplomem a medailí. Ti nejlepší pak byli navíc oceněni při  slavnostním vyhlášením na stupních vítězů s hodnotnými cenami od sponzorů. 

Závěrem bych chtěl poděkovat Mgr. Břetislavu Štěfanovi za podporu a aktivní účast při závodu samotném. Sponzorům za poskytnutí finančních prostředků a hodnotných cen. Dík patří také skvělému moderátorovi Ondrovi Blahovi alias Blážovi. A v neposlední řadě členům zájmového spolku Život na kolech a jejich kamarádům za pomoc při organizaci závodu samotného.

První foto ze závodu lze vidět na https://drive.google.com/folderview?id=0B25ar6KBoPCSZHFTMXZVMmV4b0k&usp=sharing.