Detail události - Líšeňský dráček 2015

Líšeňský dráček 2015

Probíhá: 14. 06. , Místo: Brno - Mariánské údolí, areál před restaurací Eldorádo

Dne 14. 6. 2015 uspořádal zájmový spolek Život na kolech, 1. ročník dětského cyklistického závodu Líšeňský dráček. Závod se konal na bezpečné trase na louce před restaurací Eldorádo v Brně-Líšni, Mariánském údolí. 

Záštitu nad závodem převzal starosta městské části Brno-Líšeň Mgr. Břetislav Štefan, který provedl slavnostní zahájení a poté také odstartoval kategorie nejmladších dětí. Akce se zúčastnilo celkem 46 dětí v 6-ti kategoriích /kluci a holky byli hodnoceni zvlášť/. Oceněny byly všechny zúčastněné děti, a ty nejlepší si pak převzaly hodnotné ceny od sponzorů a partnerů závodu na stupních vítězů. Zpestřením pro malé závodníky byl vložený závod rodičů, kterého se zúčastnilo 5 tatínků a 2 maminky. Akcí provázel oblíbený moderátor České televize Ondřej Blaho. Příjemným doplněním závodu byla ukázka policejní techniky a vybavení ze strany příslušníků Policie ČR.

Vzhledem k pochvalným ohlasům z řad malých závodníků i jejich rodičů, bychom rádi stejnou akci uspořádali i v příštím roce.

Závěrem bych chtěl poděkovat starostovi městské části Brno-Líšeň Mgr. Břetislavu Štefanovi za podporu a aktivní účast na závodě, dále všem sponzorům a partnerům akce a samozřejmě také všem organizátorům, kteří napomohli ke zdárnému průběhu  dětského cyklistického závodu Líšeňský dráček a bez kterých by se tento závod nemohl uskutečnit.

Za pořadatele, Život na kolech z.s.

Pavel Blahoudek