Detail události - Bukolka 2021

Bukolka 2021

Datum: 05.09.2021 Místo: Bukovinka

Dne 5.9.2021 uspořádal náš spolek Život na kolech z.s. již 8. ročník tradičního dětského cyklistického závodu BUKOLKA.

I přes různá, neustále se měnící, vládní nařízení a omezení v souvislosti s Covid-19 jsme vytrvali a odměnou nám byla nečekaně vysoká účast. Za krásného letního počasí se k prezentaci dostavilo neskutečných 171 dětí. Toto číslo bylo natolik překvapující, že jsme museli na místě vyrobit několik startovních čísel a za pomoci pana starosty Pavla Malíka dotisknout diplomy a z rezerv OÚ Bukovinka doplnit tenčící se zásoby medailí pro účastníky závodu na 4 a dalším místě.  Počet přihlášených v některých kategoriích byl natolik velký, že bylo poprvé nutno přistoupit i k rozjížďkám, protože počet dětí by neumožnil regulérní a bezpečné absolvování závodu.

Nicméně přes drobné počáteční problémy s počtem přihlášených se podařilo všechny plánované závody v jednotlivých kategoriích zdárně odjet a všichni účastníci byli za své úsilí oceněni. Ti méně úspěšní diplomem, medailí a cukrovinkami za zdárné absolvování a ti nejlepší pak slavnostně na stupních vítězů, kde z rukou pořadatelů a pana starosty převzaly diplomy, medaile a hodnotné ceny od sponzorů.

Tímto bych chtěl poděkovat panu Pavlovi Malíkovi, starostovi OÚ Bukovinka a dále všem partnerům a sponzorům za podporu a pomoc při pořádání tohoto dětského cyklistického  závodu.