Výsledky

Bukorient 2018

Bukorient 2018 - kategorie DD

Pořadí Číslo Jméno 1 Jméno 2 Název týmu Start Body Penále Součet
1. 25 Ivana Perůtková Eva Maliňáková   10:20 500 0 500
2. 10 Tereza Slámová Sabina Autratová Bludičky 10:10 320 0 320
3. 26 Zuzana Hrabalová Tereza Hrabalová PBV Junior 10:20 280 0 280

 

Bukorient 2018 - kategorie MD

Pořadí Číslo Jméno 1 Jméno 2 Název týmu Start Body Penále Součet
1. 24 Martina Tichovská Martin Štěpánek Tatarský biftek 10:20 750 0 750
2. 21 Dagmar Koudelková Jiří Potůček Fast and Light 10:20 520 0 520
3. 31 Aleš Humlíček Kateřina Humlíčková Manka a Rumcajs 10:30 520 0 520
4. 28 Martin Malý Alice Malá M&A 10:30 470 0 470
5. 29 Táňa Jánošková Dodo Jánoška DOMA 10:30 390 0 390
6. 9 Jana Novohradská Petr Novohradský   10:10 340 0 340
7. 36 Aleš Křehlík Miroslava Křehlíková   10:30 300 0 300
8. 35 Milan Moravec Aneta Novohradská   10:30 180 0 180

 

Bukorient 2018 - kategorie MM

Pořadí Číslo Jméno 1 Jméno 2 Název týmu Start Body Penále Součet
1. 1 Martin Tišnovský Milan Boček Schunk team 10:00 780 0 780
2. 6 Pavel Ambrož     10:00 780 30 750
3. 40 Milan Venhoda Jan Hübner OK Jihlava 10:40 720 0 720
4. 16 Jašík Pavel Žák A Team Novo Bruntál 10:10 710 0 710
5. 3 Radek Polášek Radoslav Hegar Krmelec 10:00 710 0 710
6. 30 Vít Gloser David Schwab Táhni a srůstej! 10:30 700 0 700
7. 43 David Šmahel     10:50 680 2 678
8. 8 Lukáš Měřínský Aleš Peprný CGB Racing Team 10:00 670 0 670
9. 34 Jan Král Martin Šňupárek   10:30 660 0 660
10. 39 Ivan Michalík Ladislav Suchánek Pomalý a Pomalejší 10:40 600 0 600
11. 13 Jaroslav Argaláš Petr Peterka   10:10 600 10 590
12. 37 Adam Jelínek Ondřej Cibulka   10:30 620 30 590
13. 18 Pavel Ptáček Pavel Stejskal Beta Ursus Orienteering 10:20 590 12 578
14. 15 Michael Beránek Radek Uher Banáni 10:10 530 8 522
15. 41 Richard Sirný Tomáš Hřebíček Ríša a Tom 10:40 510 0 510
16. 32 Martin Axmann Ján Jačisko Bora team 10:30 540 72 468
17. 38 Ivo Jelínek Jiří Buša   10:40 520 100 420
18. 12 Jan Lošťák Martin Nosek   10:10 410 0 410
19. 44 Tomáš Müller Libor Matoušek   10:50 420 10 410
20. 19 Tomáš Koutný Lukáš Hostinský   10:20 380 0 380
21. 11 Jiří Ševčík Michal Kocián SS (suchý spolek) 10:10 420 40 380
22. 23 Ivan Mojdl Karel Mojdl M&M 10:20 370 0 370
23. 4 Petr Němeček Tadeáš Němeček PeTaN 10:00 350 0 350
24. 22 Jiří Zelinka Dan Pružina   10:20 310 0 310
25. 17 Jan Misař Radomír Vrána   10:10 220 0 220
26. 33 Petr Chmelík Albert Chmelík Chmelda 10:30 220 0 220
27. 5 Marek Poláček Robert Žák ŽÁPO 10:00 220 0 220
28. 42 Jan Seiml Jan Dvořák Ježíšova krutá síla 10:40 370 150 220

 

Přidáno dne 06. 09. 2018, 13:04

Bukolka 2018

Odrážedla

  Holky   Kluci
1. Veronika Bycárková 1. Martin Nouda
2. Vendula Šafránová 2. Sebastian Beránek
3. Hana Strachová 3. Václav Král

Kola 3 - 5 let

  Holky   Kluci
1. Thea Žáčková 1. Viktor Malének
2. Monika Matušincová 2. Oliver Strach
3. Zuzana Hrozková 3. Jaroslav Šíma

Kola 6 - 7 let

  Holky   Kluci
1. Nela Navrkalová 1. Tobias Žáček
2. Elena Řehůřková 2. Petr Hruda
3. Kristýna Nováková 3. Šimon Chlubna

Kola 8 - 9 let

  Holky   Kluci
1. Sára Marková 1. Matyáš Hegar
2. Simona Smílková 2. Jakub Vaněk
3. Alice Strachová 3. Radek Polášek

Kola 10 - 11 let

  Holky   Kluci
1. Tereza Hrabalová 1. Marek Štelcl
2. Natálka Šamalíková 2. Michal Vaněk
3. Kateřina Novotná 3. Ondřej Novotný

Kola 12 - 13 let

  Holky   Kluci
1. Zuzana Hrabalová 1. Ondra Hamzík
2. Simona Vojáčková 2. Vašek Kalinec
3. Tereza Dřínková 3. Vojtěch Tesař

 

Přidáno dne 05. 09. 2018, 09:56

Líšeňský dráček 2018

Odrážedla

  Holky   Kluci
1. Eliška Pařízková 1. Tobiáš Driml
2. Vaneska Šnajdová 2. Martin Hruda
3. Eliška Baráková 3. Josef Bartošek

Kola 1 - 5 let

  Holky   Kluci
1. Lucie Vorlíčková 1. Radim Konečný
2. Barbora Bartošková 2. Martin Pozorský
3. Eliška Sedláčková 3. David Pospíšil

Kola 6 - 7 let

  Holky   Kluci
1. Michaela Mášová 1. Petr Hruda
2. Nela Sedláčková 2. Petr Mach
3. Ivona Pozorská 3. David Staněk

Kola 8 - 9 let

  Holky   Kluci
1. Kateřina Novotná 1. Matyáš Hegar
2. Sofie Kratěnová 2. Radek Polášek
3. Zuzana Králová 3. Tomáš Hruda

Kola 10 - 11 let

  Holky   Kluci
1. Tereza Hrabalová 1. Filip Harman
2. Viola Blahoudková 2. Ondřej Novotný
3. Anička Stehlíková  

Kola 12 - 13 let

  Holky   Kluci
1. Zuzana Hrabalová 1. Břetislav Štěfan

 

Přidáno dne 06. 06. 2018, 11:24

Výsledky jezdců teamu Život na kolech - rok 2017

Pells Soběšická mulda,  9.10.2017, Brno

Trasa 15 km, převýšení  310 m:
kat. 40 - 49 let: Vít Glosser - umístění celk. 6

Trasa 30 km, převýšení  620 m:
kat. 30 - 39 let: Radim Konečný - umístění celk. 12
kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk. 16

Ořešínský vichr, 2.10.2017, Ořešín

Trasa 34 km, převýšení  770 m:
kat. 30 - 39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat. 4/1
kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat. 5/2

 


Říčanská Tour, 10.9.2017, Říčany

Trasa 44 km, převýšení 810 m:
kat. 30 - 39 let: Radim Konečný - umístění celk. /kat. 6/2

Trasa 22 km, převýšení 400 m:
kat. 19-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  3/3

 


Blanenský golem,  2.9.2017, Blansko

Trasa 36km HOBBY, převýšení 657m:
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 3/2
kat. 50-59 let: Igor Cívka – umístění celk./kat. 99/13

Trasa 61km převýšení 1300 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný – umístění celk/kat. 18/8
kat. 50-59 let: Zdena Cívková – umístění celk./kat. 90/1

 

BUKOLA - časovka do vrchu 23.8.2017, Bukovinka

Trasa 6,97 km, převýšení 275 m:
kat. 1-15 let: Stanislav Lošťák - umístění kat.  1
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění kat.  6
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek - umístění kat.  5
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění kat.  3

 

Rybnický  mazec, 12.8.2017, Česká Třebová

Trasa 48 km, převýšení 1260 m:
kat. 30 - 39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat. 6/5
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk./kat. 18/2

Trasa 30 km, převýšení 950 m:
kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat. 10/4

 

Pohár Drahanské vrchoviny – XC Benešov, 5.8.2017

Trasa 20000 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění kat. 7


Trasa 16000 m:
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění kat. 3

 

Moravskotřebovský maraton, 22.7.2017, Moravská Třebová

Trasa 50 km, převýšení 910 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat. 2/2
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat. 5/5

 

Karpatský pedál, 9.7.2016, Javorník

Trasa 66 km, převýšení 1914 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  29/11

 

Pohár Drahanské vrchoviny – XC Valchov, 8.7.2017

Trasa 18000 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění kat.  10

Pohár Drahanské vrchoviny -  XC Žďárná,1.7.2017

Trasa 23100 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění kat. 5

 

Pohár Drahanské vrchoviny – XCM Valchov,1.7.2017

Trasa 50 km, převýšení  1500 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění kat.  11

 

Odřivousův pohár, 10.6.2017 Bílovec

Trasa 55 km, převýšení 1270 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat. 4/2

Trasa 27 km, převýšení 600 m:
kat. 40-49 let: Pavel Blahoudek - umístění celk./kat. 17/3
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat. 22/5
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk./kat. 25/2

 

Mistrovství Policie ČR UNITOP, 10.6.2017 Bílovec

Trasa 55 km, převýšení 1270 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  1/1

Trasa 27 km, převýšení 600 m:
kat. OPEN: Pavel Blahoudek - umístění celk. 4
kat. OPEN: Jan Lošťák - umístění celk. 5

 

Svatoslavská šlapka, 10.6.2017 Svatoslav

Trasa 35km, převýšení 980m:
kat. OPEN: Oldřich Jeřábek – umístění celkově: 3

 

Milovická 50, 4.6.2017 Ranč Milovice

Trasa 50km, převýšení 1750m:
kat. 30-39 let:  Soňa Vlachová – umístění celk/kat. 55/1

 

Karpatský pedál, 9.7.2016, Javorník

Trasa 66 km, převýšení 1914 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  29/11

Přidáno dne 31. 03. 2017, 10:32

Bukorient 2016

Bukorient 2016 - kategorie DD

Pořadí

Číslo

Jméno 1

Jméno 2

Název týmu

Start

Cíl

Čas

Penále

Body

Součet

1

36

Ivana Perůtková

Eva Maliňáková

 LKT80

10:30

15:38

5:08

16

410

394

2

13

Lenka Kociánová

Jana Pospíšilová

 

10:10

15:24

5:14

60

340

280

3

26

Jana Novohradská

Markéta Žaludová

Luftwaffe

10:20

15:36

5:16

80

220

140

Bukorient 2016 - kategorie MD

 Pořadí Číslo Jméno 1 Jméno 2 Název týmu Start Cíl Čas Penále Body Součet
1 34 Dana Králová Jiří Král Kingouni 10:30 15:37 5:07 14 660 646
2 38 Radka Haasová Jan Martínek Skoťáci 10:30 15:49 5:19 110 720 610
3 9 Pavel Blahoudek Soňa Vlachová Život na kolech 10:00 14:54 4:54 0 540 540
4 41 Petr Strejček Klára Cejpková   10:40 15:34 4:54 0 450 450
5 2 Helena Novotná Martin Mach Scorpions 10:00 14:48 4:48 0 410 410
6 40 Jiří Štěpánek Petra Štěpánková Mach a Šebestová 10:30 15:19 4:49 0 260 260
7 17 Jarmila Synková Stanislav Synek Synkovi 10:10 15:04 4:54 0 250 250
8 39 Petra Ondrýsková Michal Skopal Za 5 dvanáct 10:30 16:00 5:30 220 200 -20
9 1 Jana Antlová Petr Koláček JAPE team 10:00 16:30 6:30     DISK
10 30 Pavel Šafář Lenka Šafářová Šobulové 10:20         DISK

 

Bukorient 2016 - kategorie MM

Pořadí Číslo Jméno 1 Jméno 2 Název týmu Start Cíl Čas Penále Body Součet
1 35 David Schwab Martin Štěpánek Tesla Brno 10:30 15:27 4:57 0 770 770
2 23 Ondřej Cibulka Zdeněk Matuška Zork 10:20 15:15 4:55 0 710 710
3 42 Martin Tišnovský Milan Boček   10:40 15:35 4:55 0 700 700
4 8 Radek Polášek Radoslav Hegar MMBikers 10:00 14:54 4:54 0 680 680
5 37 Vladimír Malý Ivan Michalík Malý a Menší 10:30 15:23 4:53 0 650 650
6 43 Claudio La Carbonara Martin Malý   10:40 15:31 4:51 0 590 590
7 33 Jaroslav Argaláš Pavel Ambrož   10:30 15:55 5:25 170 740 570
8 27 Vít Gloser David Šmahel Bílovičtí lišáci 10:20 15:12 4:52 0 510 510
9 24 Lukáš Měřínský Míra Drahovzal Cyklogang Březina 10:20 15:21 5:01 2 500 498
10 18 Michal Kovář Zdeněk Pošvec Orientační brigáda 10:10 15:10 5:00 0 450 450
11 31 Jaroslav Skoták Martin Máčel Olšovec Team 10:30 15:42 5:12 40 490 450
12 28 Petr Sotolář st. Petr Sotolář ml. Jantar bike team 10:20 15:21 5:01 2 410 408
13 12 Radek Kaman Jiří Hackenwald Zmar 10:10 15:12 5:02 4 384 380
14 15 Pavel Pivečka Libor Krhut Havrani 10:10 15:12 5:02 4 380 376
15 29 Michal Večeřa Radim Brtník Všechny cesty vedou na Bukárnu 10:20 15:09 4:49 0 360 360
16 10 Aleš Peprný Miroslav Jahoda Cyklogang Březina 10:00 15:23 5:23 150 510 360
17 32 Jaroslav Krahula Tomáš Kvapil   10:30 15:26 4:56 0 310 310
18 7 Michael Beránek Radek Uher Banáni 10:00 15:03 5:03 6 300 294
19 6 Roman Dvořák Miroslav Krapka Amatéři 10:00 15:30 5:30 220 400 280
20 22 Pavel Jelínek Milan Daněk   10:20 14:34 4:14 0 270 270
21 20 Oldřich Veselý Michal Vinklárek   10:10 14:34 4:24 0 270 270
22 16 Michal Kocian Petr Novohradský Cyklogang Březina 10:10 15:21 5:11 22 290 268
23 21 Ondřej Vítek René Vítek PBV MTB Team Brno A 10:20 15:21 4:51 0 260 260
24 4 Radek Šíma Jaroslav Daněček ReTraJ 10:00 15:11 5:11 22 270 248
25 14 Marek Poláček Robert Žák ŽÁPO 10:10 15:08 4:58 0 160 160
26 25 Jan Přikryl Michal Liškutín Chlastana 10:20 15:57 5:37     DISK
27 11 Ondřej Daněk Dominik Daněk Bratři v triku 10:10 15:57 5:47     DISK

 

Přidáno dne 11. 11. 2016, 10:38

123456789