Výsledky

Bukolka 2016

Odrážedla

  Holky   Kluci
1. Karolína Hladká 1. Ondřej Šenk
2. Magdalena Mikysková 2. Štěpán Vinklárek
3. Sofie Rossnerová 3. Patrik Sedlákl

Kola 1 - 5 let

  Holky   Kluci
1. Kristýna Nováková 1. Adama Tomek
2. Hana Vacková 2. Ondřej Michalík
3. Magdaléna Možná 3. Michal Koutný

Kola 6 - 7 let

  Holky   Kluci
1. Kristýna Koutná 1. Jakub Vaněk
2. Ela Dohnalová 2. Matyáš Hegar
3. Anna Špaňhelová 3. Vincent Červený

Kola 8 - 9 let

  Holky   Kluci
1. Adéla Indrychová 1. David Blažek
2. Kateřina Novotná 2. Michal Vaněk
3. Viola Blahoudková 3. Martin Žalud

Kola 10 - 11 let

  Holky   Kluci
1. Adéla Hermanové 1. Štěpán Gajdoš
2. Veronika Jadrná 2. Václav Kalinec
3. Barbora Němcová 3. Tomáš Červený

Kola 12 - 13 let

  Holky   Kluci
1. Anna Jaborníková 1. Jakub Vajbar
2. Michaela Poulová 2. Patrik Lošťák
3. Veronika Žaludová 3. Karel Horáček

 

Přidáno dne 05. 09. 2016, 21:47

Výsledky jezdců teamu Život na kolech v roce 2016

Zdeněk Tišnovský - výsledky za rok 2016 v MTBO

Český pohár MTBO:  počet závodů - 4 (vše v kategorii M50)
22.5. 2016 -  Řásná, middle  - 1
27.8.2016 -  Štemberk, sprint - 3
15.10.2016 - Nový Bor, middle  - 1
15.10.2016 -  Nový Bor, sprint - 6

Brněnský pohár MTBO: počet závodů - 3 (bez rozdílu kategorie)
29.6. 2016 - Ostopovice - 6
8.9.2016 -  Komín - 15
21.9.2016 -  Holedná - 14

Dále objel Zdeněk společně s Luckou v MIXech další 4 závody MTBO (výsledky viz. níže).

 

Cyklokrosová liga "5", 16.11.2016  Brno areál u Antrophosu

Trasa 18km, převýšení 300m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný – umístění celk. 6

 

Cyklokrosová liga "4", 9.11.2016  Brno areál u Antrophosu

Trasa 18km, převýšení 300m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný – umístění celk. 7

 

Cyklokrosová liga "3", 2.11.2016  Brno areál u Antrophosu


Trasa 18km, převýšení 300m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný – umístění celk. 5

Cyklokrosová liga "2", 19.10.2016  Brno areál u Antrophosu


Trasa 18km, převýšení 300m:
kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk. 1

Cyklokrosová liga "1", 12.10.2016  Brno areál u Antrophosu


Trasa 18km, převýšení 300m:
kat. 30-39 let:  Radim Konečný – umístění celk. 2

MAKADO (Malé Karpatské dobrodružstvo) MTBO - scorelauf, 8. 10.2016, Kamzík - Cvičná lúka

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově: 1

Pells Soběšická mulda,  9.10.2016, Brno

Trasa 15 km, převýšení  310 m:
kat. 30 - 39 let: Radim Konečný - umístění celk.  2
kat. 40 - 49 let: Vít Glosser - umístění celk.  3

Trasa 30 km, převýšení  620 m:
kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  17


Ořešínský vichr, 2.10.2016, Ořešín

Trasa 34 km, převýšení  770 m:
kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  8/4
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  12/5

Humpolecká 50, 24.9.2016, Humpolec

Trasa 50 km, převýšení 950 m:
kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění kat.  5


MTB Vinice Hnanice, 24.9.2016, Hnanice

Trasa 40 km, převýšení  550 m:
kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  6/3
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  2/2
kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat.  18/8
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  13/4

Soutěž týmů:
Muži: Život na kolech celk. 3

Mariánský okruh, 17.9.2016, Brno - Mariánské údolí

Trasa 20km OPEN, převýšení 300m:
Pavel Blahoudek – umístění celk/kat. 1/1

Říčanská Tour, 11.9.2016, Říčany

Trasa 44 km, převýšení 810 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  6/4
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat.  22/9

Trasa 22 km, převýšení 400 m:
kat. 19-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  6/4

Bukorient MTBO dvojic - scorelauf, 10. 9.2016, Bukovinka

ŽENY:  Jana Pospíšilová + Lenka Kociánová  - umístění celkově: 2
MIXY:  Soňa Vlachová + Pavel Blahoudek - umístění celkově:  3
MUŽI:  Vít Glosser + David Šmahel - umístění celkově :  8

 

Blanenský golem,  3.9.2016, Blansko

Trasa 36km HOBBY, převýšení 657m:
kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 7/4


Lahofer Cup 29.8.2015, Vranov nad Dyjí

Trasa 51km , převýšení 920m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  19/7
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 58/17
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  63/21
kat. 40-49 let: Pavel Blahoudek - umístění celk./kat.  79/30

Trasa 29km, převýšení 550m:
kat. 40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  98/6
kat. 50-59 let:  Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  15/8

Soutěž týmů:
Muži: Život na kolech celk. 12



Pohár Drahanské vrchoviny - Buková, 20.8.2016, Buková

Trasa 1270 m/kolo, 15 kol, celkem 19050 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění kat.  5

Trasa 1270 m/kolo, 12 kol, celkem 15240 m:
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění kat.  4


Valašský orienťák - scorelauf 20.8.2016, Prostřední Bečva

MIXY: Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově: 2


BUKOLA - časovka do vrchu 20.8.2016, Bukovinka

Trasa 6,97 km, převýšení 275 m:
kat. 1-15 let: Stanislav Lošťák - umístění kat.  1
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění kat.  1
kat. 30-39 let: Oldřich jeřábek - umístění kat.  3
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění kat.  3
kat. 40-49 let: Libor Matoušek - umístění kat.  9
kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění kat.  2

Rybnický maraton, 13.8.2016, Česká Třebová

Trasa 48 km, převýšení 1260 m:
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  41/6


Jundrovský kopeček  6.8.2016, Brno-Jundrov

Trasa 37 km, převýšení 810 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  9/4

 

Letkovský šíp - silniční časovka, 6.8.2016, Ivančice

Trasa 18,2 km, převýšení 230 m:
kat. 18-44 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat. 8/6

 

Hlinecký hřebec, 6.8.2016, Hlinsko

Trasa 42 km, převýšení 870 m:
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  42/4


Eleven Bike Maraton Příchovice, 30.7.2016, Příchovice

Trasa 50 km, převýšení 1200 m:
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  71/15


Moravskotřebovský maraton, 24.7.2016, Moravská Třebová

Trasa 50 km, převýšení 910 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  4/3
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat.  11/8
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  32/8


Welzův memoriál, 16.7.2016, Zábřeh

Trasa 50 km, převýšení 1050 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  21/5
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk./kat.  nedokončil

Trasa 25 km, převýšení  525 m:
kat. 40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  53/2



MTBO orienťák dvojic Zvůle 16.7.2016, Zvůle u Kunžaku

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově: 1


Trek MTB maraton Přes 3 vrchy vysočiny, 9.7.2016, Horní Cerekev

Trasa 85 km, převýšení 1600 m:
kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat. nedokončila

Trasa 50 km, převýšení 900 m:
kat. 40-49 let: Vít Glosser - umístění celk./kat.  42/14
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk. kat. 72/2

 

Karpatský pedál, 9.7.2016, Javorník

Trasa 66 km, převýšení 1914 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  42/15

Trasa 26 km, převýšení 716 m:
kat. 40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  73/7



Vinařská 50 Author Znovín Cup, 2.7.2016 Šatov

Trasa 50 km, převýšení 470 m:
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat.  27/13

 

Březolupský sprint MTB 25.6.2016, Březolupy

Časovka - trasa 7 km, převýšení  100 m:
kat. OPEN  30 - XX let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  1



Náměšťský bloudil MTBO - scorelauf 25.6.2016, Náměšť n Oslavou

MIXY:  Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově: 1


Zlaté kolo Vysočiny - silnice, 18.6.2016 Ruda

Trasa 50 km, převýšení 970 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  4/2
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  25/4

Trasa 100 km, převýšení 1800 m:
kat. 30-39 let:  Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  49/1


Odřivousův pohár, 11.6.2016 Bílovec

Trasa 55 km, převýšení 1270 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  19/70
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  45/15
kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat. 62/5

Trasa 27 km, převýšení 600 m:
kat. 40-49 let: Pavel Blahoudek - umístění celk./kat. 20/5
kat. 40-49 let: Martin Nosek - umístění celk./kat.  38/11
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi - umístění celk./kat. 25/2

 

Mistrovství Policie ČR UNITOP, 11.6.2015 Bílovec

Trasa 55 km, převýšení 1270 m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný - umístění celk./kat.  4/2
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  14/7

Trasa 27 km, převýšení 600 m:
kat. OPEN: Pavel Blahoudek - umístění celk. 5
kat. OPEN: Martin Nosek - umístění celk. 11

 

Svatoslavská šlapka, 11.6.2016 Svatoslav

Trasa 35km, převýšení 980m:
kat. OPEN: Oldřich Jeřábek – umístění celkově: 3

 

Dětský cyklistický závod, 4.6.2016 Březina

Trasa  4 okruhy:
kat. 10-13 let: Edita Blahoudková – umístění celk. 3

 

MTB Memoriál Ivo Medka, 4.6.2016 Tišnov

Trasa 30km, převýšení 750m:
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 10/7

 

Milovická 50, 4.6.2016 Ranč Milovice

Trasa 50km, převýšení 1750m:
kat. 30-39 let: Radim Konečný – umístění celk/kat. 22/5
kat. 30-39 let: Soňa Vlachová – umístění celk/kat. 20/1

 

Silniční kriterium Kozlany,  29.5.2016  Kozlany

Trasa 12km, převýšení 300m:
kat. OPEN: Jan Lošťák – umístění celk/kat. 25/10


HEC KOLO 21.5.2016, Moravský Beroun

Trasa 30 km, převýšení  370 m:
kat. OPEN: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  nedokončil

Přidáno dne 09. 05. 2016, 18:27

Vyhodnocení jezdců týmu ŽIVOT NA KOLECH - rok 2015

Pořadí Jméno

Počet
závodů

Umístění
1.
místo
2.
místo
3.
místo
nedokončil

MTB maratony, cross country

Ženy
1. Lucie Boudná 5 5 + 1 (tým)      
2. Soňa Vlachová 8 3 + 1 (tým)  3+1 (duatlon)    
3. Jana Pospíšilová 9 2 6    

Muži

1. Oldřich Jeřábek 24 2 3 6 + 1 (tým)  
2. Pavel Blahoudek 8

 0

 1  2  
3. Jan Lošťák 9

0

1

1 (tým)

 
4. Daniel Rojíček 4 0 0 1  
5. Pavel Sára 6        
6. Tomáš Božek 2        
7. Vít Glosser 2        
8. Martin Nosek 1        
9. Libor Matoušek 1        
10. Maurizio Danesi 1        

MTBO

Muži
1. Zdeněk Tišnovský 12 0 1 1  
Mixy
1. Zdeněk Tišnovský, Lucie Boudná 6 5 1    
2. Jana Pospíšilová, Lenka Kociánová 1 1      
3. Soňa Vlachová, Jaroslav Argaláš 1        
4. Libor Matoušek, Milan Boček 1        
5. Daniel Rojíček, Martin Nosek 1        
Přidáno dne 10. 01. 2016, 18:21

Bukorient 2015

Bukorient 2015 - kategorie DD

Pořadí

Číslo

Jméno 1

Jméno 2

Název týmu

Start

Cíl

Čas

Penále

Body

Součet

1

17

Jana Pospíšilová

Lenka Kociánová

 

10:10

14:51

4:41

0

370

370

2

18

Sabina Autratová

Tereza Slámová

Bludičky

10:10

15:55

4:45

0

270

270

3

29

Jana Novohradská

Markéta Pospíšilová

Cyklogang Březina

10:20

15:14

4:54

0

230

230

Bukorient 2015 - kategorie MD

Pořadí

Číslo

Jméno 1

 Jméno 2

Název týmu

Start

Cíl

Čas

Penále

Body

Součet

1

1

Tereza Valentová

Pavel Ambrož

Zbloudilé primadony

10:00

15:08

5:08

16

780

762

2

34

Natálie Šenková

Petr Šenk Slimáci

10:30

 15:21

4:51

0

640

640

3

14

Luisa Pospíšková

Zbyněk Pospíšek

Tesla 111

10:10

15:06

4:56

0

630

630

4 - 5

12

Romana Vlčková

Michal Korcina

 

10:10

15:16

5:06

12

580

568

4 - 5

25

Zuzana Jirsová

Martin Mach

Mourek a Kočička

10:20

15:26

5:06

12

580

568

6 - 7

22

Alice Malá

Martin Malý

TBM

10:20

15:04

4:44

0

550

550

6 - 7

24

Zdeňka Cívková

Ivan Michalík

… žízeň

10:20

15:36

5:16

80

630

550

8

31

Soňa Vlachová

Jarek Argaláš

 

10:30

15:19

4:49

0

530

530

9

4

Jana Autlová

Petr Koláček

JAPE team

10:00

15:00

5:00

0

400

400

10

10

Markéta Kalužová

Petr Hrubý

Blato !!!

10:00

15:15

5:15

70

440

370

11

28

Věra Červinková

Roman Červinka

 

10:20

15:15

4:55

0

350

350

12

32

Magda Chlápková

Michal Tišnovský

 

10:30

15:10

4:40

0

330

330

13

23

Eva Blažková

Tomáš Homola

Bosch Rexroth

10:20

15:15

4:55

0

290

290

14

7

Kateřina Pavlíková

Pavel Hajduk

Ztracenci

10:00

15:17

5:17

90

300

210

Bukorient 2015 - kategorie MM

Pořadí

Číslo

Jméno 1

Jméno 2

Název týmu

Start

Cíl

Čas

Penále

Body

Součet

1

13

Petr Jašek

Pavel Žák

A-team NOVO Bruntál

10:10

15:07

4:57

0

840

840

2

33

Martin Tišnovský

Milan Boček

Pasři

10:30

15:22

4:52

0

820

820

3

27

Aleš Peprný

Mirek Drahovzal

Cyklogang Březina

10:20

15:33

5:13

50

730

680

4

5

Michal Kovář

Zdeněk Pošvec

Orientační brigáda

10:00

14:57

4:57

0

570

570

5

3

Pavel Pivečka

Libor Krhut

Havrani 2

10:00

14:34

4:34

0

500

500

6

30

Petr Novohradský

Michal Kocián

Cyklogang Březina

10:20

15:18

4:58

0

490

490

7

21

Richard Sirný

Jiří Potůček

 

10:20

15:21

5:01

2

490

488

8

26

Kamil Bednář

Lukáš Měřínský

Cyklogang Březina

10:20

15:14

4:54

0

480

480

9

2

Zdeněk Jakobi

Ladislav Lužný

Havrani 1

10:00

14:57

4:57

0

480

480

10

35

Radek Uher

Michael Beránek

CYKLOMANIA

10:30

15:45

5:15

70

550

480

11

19

Ondřej Daněk

Dominik Daněk

Bratři v triku

10:10

14:48

4:38

0

460

460

12

15

Pavel Kotrla

Ivan Socha

Jäger team

10:10

15:17

5:07

14

470

456

13

8

Libor Matoušek

Milan Boček

Život na kolech

10:00

15:11

5:11

30

480

450

14

9

Tomáš Pěnička

Eduard Krak

Invalidovna

10:00

15:01

5:01

2

440

438

15

6

Radek Šíma

Jaroslav Daněček

Bosch Rexroth

10:00

14:46

4:46

0

370

370

16

11

Daniel Rojíček

Martin Nosek

Život na kolech

10:10

15:14

5:04

8

340

332

17

20

Lukáš Kopáček

Václav Kopáček

Bítešáci

10:10

14:48

4:38

0

250

250

18

16

Jaroslav Skoták

Martin Máčel

B.T.Rakovec

10:10

15:05

4:55

0

220

220

Přidáno dne 14. 10. 2015, 17:29

Výsledky závodníků teamu ŽIVOT NA KOLECH, rok 2015

Zdeněk Tišnovský - výsledky za rok 2015 v MTBO

Český pohár MTBO: počet závodů - 9, výsledky:  6, 10, 10, 12, 13, 15, 16  (v kategorii klasifikováno 60 závodníků)
Brněnský pohár MTBO:  počet závodů - 3, výsledky:  2, 3, 13 (v kategorii klasifikováno 80 závodníků)

Dále objel Zdeněk společně s Luckou v MIXech dalších 6 závodů MTBO (výsledky viz. níže).


Soběšická mulda 11.10.2015, Brno

Trasa 15 km, převýšení  310 m:
kat. 30 - 39 let: Pavel Sára - umístění celk. 14
kat. 40 - 49 let: Jan Lošťák - umístění celk. 11
kat. 40 - 49 let: Martin Nosek - umístění celk. 22

Trasa 30 km, převýšení  620 m:
kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk. 15


Ořešínský vichr 3.10.2015, Ořešín

Trasa 34 km, převýšení  770 m:
kat. 30 - 39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk.  7


Vítovický žleb 27.9.2015, Vítovice

Trasa 4,5 km, převýšení  300 m:
kat. ženy: Jana Pospíšilová - umístění celk.  2


MTB Vinice Hnanice 26.9.2015, Hnanice

Trasa 40 km, převýšení  550 m:
kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat. 9/5
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  19/9


Krompašský jarmočný duatlon - Slovenský pohár 19.9.2015, Krompachy

Trasa  10 - 40 - 5km (běh - kolo - běh):
kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk. 2


Bike Maraton Kněžice 12.9.2015, Kněžice

Trasa 25km, převýšení 420m:
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat.  3/3

 

Bukolka - dětský cyklistický závod, 12.9.2015, Bukovinka Odrážedla

  Holky   Kluci
1. Magdaléma Možná 1. Tomáš Mazel
1. Karolína Mazničenková 2. Tomáš Babíček
2. Magdaléna Mikysková 3. David Pospíšil

Kola 1 - 5 let

  Holky   Kluci
1. Nela Drimlová 1. Sebastian Škrob
2. Petra Vítková 2. Vojtěch Šenk
3. Veronika Vinklárková 3. Adam Přibyl

Kola 6 - 7 let

  Holky   Kluci
1. Eliška Darmovrzalová 1. Matyáš Hegar
2. Kateřina Novotná 2. Alexandre Dočkal
3. Lucie Jahodová 3. Filip Mikš

Kola 8 - 9 let

  Holky   Kluci
1. Tereza Korcinová 1. Nikolas Kolařík
2. Lucie Hamzíková 2. Luboš Řoutil
    3. Ondřej Novotný

 

Kola 10 - 11 let

  Holky   Kluci
1. Tereza Jelínková 1. Václav Kalinec
2. Lucie Blažková 2. Vojtěch Horáček
    2. Ondra Hanzík

Kola 12 - 13 let

  Holky   Kluci
1. Anna Kalincová 1. Karel Horáček
2. Tereza Quittová 2. Patrik Lošťák
3. Monika Blažková 3. Matyáš Konvička

 

Hustopečský kaměňák 6.9.2015, Hustopeče

Trasa 23km, převýšení 700m:
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  5/2
kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  36/1

 

Blanenský golem 5.9.2015, Blansko

Trasa 61km , převýšení 1148m:
kat. 40-49 let: Vít Glosser - umístění celk./kat.  25/5
kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  80/2

Trasa 36km, převýšení 657m:
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 3/2
kat. 30-39 let: Lucie Boudná – umístění celk/kat. 29/1

 

Lahofer Cup 29.8.2015, Vranov nad Dyjí

Trasa 51km , převýšení 920m:
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 7/2
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat.  82/24
kat. 30-39 let: Lucie Boudná – umístění celk/kat. 75/1
kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  80/2

Trasa 29km, převýšení 550m:
kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  65/2

Soutěž týmů:
Muži: Život na kolech celk. 3
Ženy: Život na kolech celk. 1

 

Valašský orienťák - scorelauf 22.8.2015, Prostřední Bečva

MIXY: Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově: 1


BUKOLA - časovka do vrchu 22.8.2015, Bukovinka

Trasa 6,97 km, převýšení 275 m:
kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění kat. 2
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění kat. 5
kat. 40-49 let: Daniel Rojíček - umístění kat. 12
kat. 40-49 let: Libor Matoušek - umístění kat. 14
kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění kat. 2


AWG Náměšťský cyklomaraton 14.8.2015, Náměšť nad Oslavou

Trasa 42km , převýšení 820m:
kat. 30-39 let: Lucie Boudná – umístění celk/kat. 38/1


Okolo Libice 14.8.2015, Libice

Trasa 30 km, převýšení 475 m:
kat. 30-39 let:  Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 7/2
kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat. 31/7
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat. 26/5
kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat. 100/5


Sádecká pila 1.8.2015, Sádek

Trasa 40 km, převýšení 1200 m:
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 21/8
kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat. 48/15
kat. 40-49 let: Jan Lošťák - umístění celk./kat. 59/19

 

Moravskotřebovský cyklomaraton 25.7.2015, Moravská Třebová

Trasa 80 km, převýšení 1723m :
kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  27/2

 

Superior Bike Adventure 18. - 19.7.2015, Toulava

kat. BA-MD+: Lucie Boudná, Zdeněk Tišnovský
sobota - 6 hod., umístění 3
neděle - 4 hod., umístění  1
celkové pořadí po dvou dnech - 2

 

Bikemaraton Drásal 4.7.2015, Holešov

Trasa 115 km, převýšení 3200m:
kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  148/4

 

Lesonická 40 4.7.2015, Lesonice

Trasa 42 km, převýšení 650 m:
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 3/1
kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat.  8/6
kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  62/2

 

MTB Orienťák Zvůle 2015 3.7.2015, Zvůle u Kunžaku

MD+: Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově: 1


Náměšťský bloudil MTBO - scorelauf 27.6.2015, Náměšť n Oslavou

MIXY: Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově: 1

 

Odřivousův pohár 27.6.2015, Bílovec

Trasa 55 km, převýšení 1370 m:
kat. 40-49 let: Pavel  Blahoudek  - umístění celk./kat.  17/4

Trasa 27 km, převýšení 652 m:
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat. 16/4
kat. 40-49 let: Daniel Rojíček - umístění celk./kat.  42/10
kat.-40-49 let: Jana Pospíšilová - umístění celk./kat.  67/1



Mistrovství Policie ČR UNITOP 21.6.2015, Bílovec

Trasa 55 km, převýšení 1370 m:
Pavel  Blahoudek - umístění celkově: 3

Trasa 27 km, převýšení 652 m:
Daniel Rojíček - umístění celkově: 3


Duchovo BICI ORI MTBO - scorelauf 13.6.2015, Lomnička

MIXY: Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově: 1

 

Kopečkovské drncání 13.6.2015, Svitavy

Trasa 25km, převýšení 420m:
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek - umístění celk./kat.  7/3


Dukovanské okruhy 13.6.2015, Dukovany

Trasa 74 km silnice:
kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  11/1


Svatoslavská šlapka 6.6.2015, Svatoslav

Trasa 25km, převýšení 780m:
Jana Pospíšilová – umístění celkově: 2

Trasa 35km, převýšení 980m:
Lucie Boudná – umístění celkově: 1
Oldřich Jeřábek – umístění celkově: 6
Jan Lošťák – umístění celkově: nedokončil

 

ČEZ MTB Maraton Třebíč 17.5.2015, Třebíč

Trasa 42km OPEN, převýšení 300m:
Pavel Blahoudek – umístění celk/kat. 3/3
Jan Lošťák – umístění celk/kat. 11/11
Daniel Rojíček – umístění celk/kat. 23/23
Jana Pospíšilová – umístění celk/kat. 27/2

Trasa 60km, převýšení 550m:
kat. 30-39 let: Lucie Boudná – umístění celk/kat. 38/1

 

Olomoucký bikemaraton horských kol 16.5.2015, Dolany

Trasa 55 km:
kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  20/1

 

Valchovský drtič 9.5.2015, Valchov

Trasa 50km, převýšení 1100m
kat. 40-49 let: Pavel Blahoudek – umístění celk/kat. nedokončil

Trasa 25km, převýšení 550m
kat. 40-49 let: Daniel Rojíček – umístění celk/kat. 15/8
kat. 50-59 let: Mauricio Danesi  - umístění celk./kat. 9/5

 

Mamut Tour a Bike 9.5.2015, Přerov

MTB Trasa 55 km, převýšení 787 m:
kat. 30-39 let: Oldřich Jeřábek – umístění celk/kat.  25/8

Trasa 136 km silnice, převýšení 2263 m:
kat. 30-39 let: Soňa Vlachová - umístění celk./kat.  86/1

 

Road Adventure 28.3.2015, Čelákovice

MD+: Lucie Boudná + Zdeněk Tišnovský - umístění celkově: 1

Přidáno dne 02. 07. 2015, 08:07

123456789